Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

01травня2017

Як управляти будинком за допомогою загальних зборів

Про плюси та мінуси цієї форми управління  – у 11 випуску програми «Господар в домі».


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі   

-3 #1 Ігор Коломак 07.07.2016, 14:06
Шановні противники створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, що скажете про таку форму управління спільним майном?
Цитата | Скарга
+2 #2 Аплодирую стоя! 07.07.2016, 15:29
Цитую Ігор Коломак:
що скажете ?

Некогда и присесть, продолжаю аплодировать стоя! Что ни день, то джек пот! Когда они все успевают? На днях Коломак и Мешечко объединяли в 1 (одно) ОСББ 3 (три) 33 дома на 3 микрорайоне, теперь они уже в Панютино (!) взялись за 44 (!) дом 3 (третьим) методом! Мистика, да и только! "Вашу маму и там и тут показывают!" "Люди как люди квартирный вопрос только испортил их..."
Цитата | Скарга
+1 #3 Коп 07.07.2016, 16:00
Цитую Аплодирую стоя!:
На днях Коломак и Мешечко объединяли в 1 (одно) ОСББ 3 (три) 33 дома на 3 микрорайоне, теперь они уже в Панютино (!) взялись за 44 (!) дом 3 (третьим) методом! Мистика, да и только! "Вашу маму и там и тут показывают!" "Люди как люди квартирный вопрос только испортил их..."

Она уже достала всех эта активистка,в Панютино в 44 доме её сынок проживает,вот она и там свою активность уже проявляет,видно не за спасибо ж...опу рвёт,такие люди даром и не пёрднут.
Цитата | Скарга
0 #4 Не маю досвіду 07.07.2016, 16:03
Поясніть будь-ласка, яким чином можливо впливати на мешкаців будинку, з формою управління "загальні збори", які у подальшому відмовлятимуться сплачувати внески на утримання будинку?
Цитата | Скарга
0 #5 Ігор Коломак 07.07.2016, 19:33
Цитую Не маю досвіду:
Поясніть будь-ласка, яким чином можливо впливати на мешкаців будинку, з формою управління "загальні збори", які у подальшому відмовлятимуться сплачувати внески на утримання будинку?

Пояснюю таким чином. Перш ніж приймати рішення, про управління будинком зборами, треба, щоб у будинку, всі співвласники, досягли консенсусу, Консе́нсус — загальна згода у спірних питаннях, до якої приходять учасники переговорів, з'їздів, конференцій, яка характеризується відсутністю серйозних заперечень по суттєвих питаннях у більшості зацікавлених сторін та досягається в результаті процедури, спрямованої на врахування думки всіх сторін та зближення розбіжних поглядів. При консенсусі немає місця відмові утримувати спільне майно. Прийняли рішення внести кошти на ремонт покрівлі, значить всі вносять, Якщо немає консенсусу, то співвласники не зможуть управляти будинком зборами! Тому у великих будинках таку форму управління буде складно застосувати. Ось ці люди, з будинку 44, з їхніх слів, консенсусу досягли, значить у них все вийде! Якщо не вийде, то вони, на зборах, зможуть прийняти рішення та обрати по будинку управителя, або виконавця робіт з утримання будинку, або створити ОСББ, але первинним усе одно залишається законодавчий орган Збори власників.
Цитата | Скарга
0 #6 Ігор Коломак 07.07.2016, 19:42
Цитую Аплодирую стоя!:

Некогда и присесть, продолжаю аплодировать стоя!
Ви присядьте, спробую Вам пояснити, в ногах же правди немає! Цитую Аплодирую стоя!:
Что ни день, то джек пот! Когда они все успевают? На днях Коломак и Мешечко объединяли в 1 (одно) ОСББ 3 (три) 33 дома на 3 микрорайоне, теперь они уже в Панютино (!) взялись за 44 (!) дом 3 (третьим) методом! Мистика, да и только!
Рішення управляти зборами, мешканці будинку, про який йде мова у сюжеті, прийняли ще два місяці тому, тому часу вистачає, щоб і у Панютино побувати і збори на будинку №33а,б,в провести. Так що тут жодної містики! А з приводу форми управління зборами у Вас є якісь думки? Чи у Вас є якісь питання щодо об'єднання трьох будинків в одне об'єднання? Можемо і про це поговорити, звісно, якщо перестанете аплодувати, бо щоб тут спілкуватися Вам будуть потрібні руки, кравіатура, однако, потребує роботи пальців!
Цитата | Скарга
0 #7 Ігор Коломак 07.07.2016, 19:53
Цитую Коп:

Она уже достала всех эта активистка,в Панютино в 44 доме её сынок проживает,вот она и там свою активность уже проявляет,видно не за спасибо ж...опу рвёт,такие люди даром и не пёрднут.
Гаразд, Вікторія не така, я не такий, "такие люди даром и не пёрднут" всі ми не за спасибо ж...опу рвём, інша справа Ви, Ви то альтруїст, Ви то можете подати приклад того, як треба робити правильно, суспільству не вистачає таких як Ви! Тільки от, як суспільство дізнається про Ваше існування, як воно зрозуміє, що краще для нього, якщо Ви буде приховувати своє справжнє є, справжнє своє ім'я? Як зробити так, щоб різного плану активісти, не такі справжні як Ви, звісно, не діставали таких як Ви?
Цитата | Скарга
0 #8 Олег Віщий 07.07.2016, 21:29
А з приводу форми управління зборами у Вас є якісь думки? Чи у Вас є якісь питання щодо об'єднання трьох будинків в одне об'єднання?
Управління зборами це як віче в добу племінного устрою? Хто горластіше, того й правда? Про ОСББ читав, про асоціацію вже створених ОСББ читав, а щодо об'єднання трьох будинків в одне об'єднання вперше чую, просвітить нас темних.
Цитата | Скарга
0 #9 Ігор Коломак 07.07.2016, 21:46
Цитую Олег Віщий:
щодо об'єднання трьох будинків в одне об'єднання вперше чую, просвітить нас темних.
ЗУ Про ОСББ Стаття 4. Власники квартир та нежитлових приміщень у двох і
більше багатоквартирних будинках, об’єднаних спільною прибудинковою територією, елементами благоустрою, обладнанням, інженерною інфраструктурою, можуть створити одне об’єднання. Стаття 6. У разі створення об’єднання власниками квартир та/або
нежитлових приміщень у двох і більше багатоквартирних будинках голосування співвласників щодо створення такого об’єднання проводиться у порядку, передбаченому цією статтею, за кожним багатоквартирним будинком окремо. Результати голосування визначаються окремо для кожного багатоквартирного будинку.
Цитата | Скарга
0 #10 Ігор Коломак 07.07.2016, 21:51
Цитую Олег Віщий:

Управління зборами це як віче в добу племінного устрою?
Не жив у ту добу, тому не маю можливості порівнювати. У законі 417 прописано, які питання можуть приймати збори власників і як проводиться голосування та як рахуються голоси. Цитую Олег Віщий:
Хто горластіше, того й правда?
Ні, тут горластість не має значення, тут має значення вміння домовлятися, горлом не можна досягти домоволеності.
Цитата | Скарга
0 #11 Олег Віщий 07.07.2016, 22:57
Дякую за відповіді. спільною прибудинковою територією елементами благоустрою -розмиті визначеня, під які підпадають різні будинки, інженерною інфраструктурою - це вже ближче до теми, але треба мати якісь уявлення про цю інфраструктуру, щось на взірець техпаспорту будинку, чи є вони на всі наші хмарочоси? бажано в електронному вигляді? бажайніше в інтернеті?
Цитата | Скарга
+1 #12 Ігор Коломак 08.07.2016, 09:10
Цитую Олег Віщий:
інженерною інфраструктурою - це вже ближче до теми, але треба мати якісь уявлення про цю інфраструктуру, щось на взірець техпаспорту будинку, чи є вони на всі наші хмарочоси? бажано в електронному вигляді? бажаніше в інтернеті?
З технічними документами на будинки, у нашому місті, є проблема, яку слід було почати вирішувати раніше. Тепер, коли співвласники більш активно почали приймати рішення щодо управління спільним майном, то ця проблема буде рости, як сніжний ком. Хто та коли ці технічні паспорти, якщо вони були, привласнив і де вони зараз, слід розбиратися, якщо не бажаємо витрачати бюджетні кошти на їх виготовлення, а це обов'язок попереднього балансоутримувача, який так вперто наполягав на тому що будинки це комунальна форма власності. Як то кажуть, "Назвався груздем, лізь у кошик!" Я ще на початку двохтисячних років, коли у мене почалися розборки з комунальниками, вимагав надання мені технічного паспорту на будинок, ще тоді мені сказали що його немає. А як немає, то як обслуговуються будинки? Проблема з цим є і її слід вирішувати, як і хто це вирішить, я не готовий відповісти.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2017 р.p.
RSS