Повідомити новину

ТРК Сігма

24червня2018

Як управляти будинком за допомогою загальних зборів

Про плюси та мінуси цієї форми управління  – у 11 випуску програми «Господар в домі».


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

0 #11 Олег Віщий 07.07.2016, 22:57
Дякую за відповіді. спільною прибудинковою територією елементами благоустрою -розмиті визначеня, під які підпадають різні будинки, інженерною інфраструктурою - це вже ближче до теми, але треба мати якісь уявлення про цю інфраструктуру, щось на взірець техпаспорту будинку, чи є вони на всі наші хмарочоси? бажано в електронному вигляді? бажайніше в інтернеті?
Цитата | Скарга
+1 #12 Ігор Коломак 08.07.2016, 09:10
Цитую Олег Віщий:
інженерною інфраструктурою - це вже ближче до теми, але треба мати якісь уявлення про цю інфраструктуру, щось на взірець техпаспорту будинку, чи є вони на всі наші хмарочоси? бажано в електронному вигляді? бажаніше в інтернеті?
З технічними документами на будинки, у нашому місті, є проблема, яку слід було почати вирішувати раніше. Тепер, коли співвласники більш активно почали приймати рішення щодо управління спільним майном, то ця проблема буде рости, як сніжний ком. Хто та коли ці технічні паспорти, якщо вони були, привласнив і де вони зараз, слід розбиратися, якщо не бажаємо витрачати бюджетні кошти на їх виготовлення, а це обов'язок попереднього балансоутримувача, який так вперто наполягав на тому що будинки це комунальна форма власності. Як то кажуть, "Назвався груздем, лізь у кошик!" Я ще на початку двохтисячних років, коли у мене почалися розборки з комунальниками, вимагав надання мені технічного паспорту на будинок, ще тоді мені сказали що його немає. А як немає, то як обслуговуються будинки? Проблема з цим є і її слід вирішувати, як і хто це вирішить, я не готовий відповісти.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.