Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

25лютого2018

Спецпроект

Історії кохання. Андрій та Варвара.

Створено: 14 лютого 2018

Кохання, двох протилежностей, яке виросло з дружби, а згодом переросло у сильне та зріле почуття. Кохання, яке народилося від любові до сценічного мистецтва, такого різного та неймовірно яскравого. Кохання, яке з легкістю ладнає, як з домашнім побутом, так і з робочими буднями. Зустрічайте історію Андрія та Варвари Пащенків, надзвичайно творчих особистостей, які дуже щасливі, що знайшли один одного. 

Перегляди: 374

«Історії кохання» шукають своїх героїв!

Створено: 24 січня 2018 Перегляди: 645

Історія БК "ВОСТОК

Створено: 06 грудня 2017

 

У Лозовій є громадська організація з незвичним напрямком - підготовкою юних спортсменів-баскетболістів. Назва організації - " ВОСТОК", і займається вона набором, а також тренуванням лозівчан з баскетболу. Про особливості роботи "ВОСТОКа" та  життя вихованців клубу - дивіться у програмі..

Перегляди: 496

Твій баскетбол

Створено: 30 жовтня 2017

 

Який вид спорту об’єднує племена майя та сучасну молодь? Яку спортивну гру  вважають найбільш видовищною та напруженою? У програмі «Твій баскетбол» почуєте не лише цікаві факти про один з найпопулярніших видів спорту, а й дізнаєтесь, як розвивався баскетбол у Лозовій та якого успіху досягли лозівські баскетболісти.

Перегляди: 537

Спецпроект : Історія життя лозівчанина, бійця АТО, Героя України Олександра Лавренка

Створено: 20 липня 2017

 Капітан Лавренко 21 липня 2014 року героїчно загинув в боях за Піски. Важкопоранений він не здався ворогу та не допустив захоплення танка, підірвавши себе. Це надало змогу підрозділам 93 бригади закріпитись та виконати бойове завдання. У Лозовій є вулиця названа на честь Олександра, школу №7 також планують назвати на честь Героя. Більше про звитягу Олександра Лавренка та життя рідних після його втрати – у відео, підготованому ТРК «Сігма» до річниці першого загиблого АТОвця Лозової.

Перегляди: 2804

Про Різдво

Створено: 19 січня 2016


Про Різдво: народження Христа, колядування, святковий стіл та звичаї. 

Перегляди: 2564

Футболісти запевняють, футбол – це стиль життя

Створено: 26 березня 2015

З чого почати, якщо хочеш стати футболістом? Поради тренера у спецвипуску «Тинейджера».

Перегляди: 3058

Новини: підсумки-2014. Частина 2.

Створено: 10 січня 2015

ТРК

У 2014 у Лозовій пройшли чергові позачергові вибори, подорожчало тепло, дитсадок, музшкола та реабілітаційний центр виграли обласний конкурс міні-проектів «Разом у майбутнє»- за призові гроші ремонтували басейн, сенсорну кімнату та встановлювали нові вікна. Протягом року Лозова економила, щоб розрахуватися з бюджетниками, та ремонтувала дороги: місту виділили рекордні понад 9 мільйонів гривень.

 

Перегляди: 2904

Новини: підсумки-2014. Частина 1.

Створено: 10 січня 2015

ТРК

Не простий 2014. Чим жила Лозова? Як її громада вчилася гуртуватися та допомагати втікачам від війни на сході і своїм бійцям? Як сприймала нові комунальні ціни та вирішувала, що робити з Леніним? Про визначні події і проблеми міста – підсумковий випуск новин.

Перегляди: 4957

Концерт на підтримку лозівчан-учасників АТО

Створено: 22 вересня 2014

У Лозовій пройшов концерт на підтримку лозівчан-учасників АТО. Його організував «Жіночий легіон» 21 серпня на площі біля міського Палацу культури.

 

Перегляди: 3357
ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.