Повідомити новину

ТРК Сігма

25квітня2018

Спецпроект

Історії кохання. Дмитро та Тетяна

Створено: 13 квітня 2018

Він мріяв саме про таку жінку, вона мріяла саме про такого чоловіка. Вони в надзвичайному захваті один від одного, завжди підтримують та надихають на нові творчі ідеї. Єдина проблема у пари в тому, що вона пере все, що лежить не там де треба, а він наливає надто багато води у чайник. Зустрічайте, одну з наймузичніших родин Лозової, Дмитра й Тетяну Титаренків. Пару, яка випромінює якесь неймовірне світло, поруч з ними тепло й затишно.

Перегляди: 190

Історії кохання. Денис та Ліна.

Створено: 28 лютого 2018

Вони мають спільне екстремальне хобі та погляди на життя. Вони приймають один одного такими якими вони є, з усіма недоліками, дивностями, незрозумілостями. Їх познайомили друзі адже підозрювали, що з цього знайомства може вийти щось дійсно чудове. Зустрічайте історію кохання Дениса та Ліни Семенових, надзвичайно чарівної та залихвацької пари, яка склалася немов пазл.

Перегляди: 955

Історії кохання. Андрій та Варвара.

Створено: 14 лютого 2018

Кохання, двох протилежностей, яке виросло з дружби, а згодом переросло у сильне та зріле почуття. Кохання, яке народилося від любові до сценічного мистецтва, такого різного та неймовірно яскравого. Кохання, яке з легкістю ладнає, як з домашнім побутом, так і з робочими буднями. Зустрічайте історію Андрія та Варвари Пащенків, надзвичайно творчих особистостей, які дуже щасливі, що знайшли один одного. 

Перегляди: 543

«Історії кохання» шукають своїх героїв!

Створено: 24 січня 2018 Перегляди: 937

Історія БК "ВОСТОК

Створено: 06 грудня 2017

 

У Лозовій є громадська організація з незвичним напрямком - підготовкою юних спортсменів-баскетболістів. Назва організації - " ВОСТОК", і займається вона набором, а також тренуванням лозівчан з баскетболу. Про особливості роботи "ВОСТОКа" та  життя вихованців клубу - дивіться у програмі..

Перегляди: 582

Твій баскетбол

Створено: 30 жовтня 2017

 

Який вид спорту об’єднує племена майя та сучасну молодь? Яку спортивну гру  вважають найбільш видовищною та напруженою? У програмі «Твій баскетбол» почуєте не лише цікаві факти про один з найпопулярніших видів спорту, а й дізнаєтесь, як розвивався баскетбол у Лозовій та якого успіху досягли лозівські баскетболісти.

Перегляди: 610

Спецпроект : Історія життя лозівчанина, бійця АТО, Героя України Олександра Лавренка

Створено: 20 липня 2017

 Капітан Лавренко 21 липня 2014 року героїчно загинув в боях за Піски. Важкопоранений він не здався ворогу та не допустив захоплення танка, підірвавши себе. Це надало змогу підрозділам 93 бригади закріпитись та виконати бойове завдання. У Лозовій є вулиця названа на честь Олександра, школу №7 також планують назвати на честь Героя. Більше про звитягу Олександра Лавренка та життя рідних після його втрати – у відео, підготованому ТРК «Сігма» до річниці першого загиблого АТОвця Лозової.

Перегляди: 2882

Про Різдво

Створено: 19 січня 2016


Про Різдво: народження Христа, колядування, святковий стіл та звичаї. 

Перегляди: 2674

Футболісти запевняють, футбол – це стиль життя

Створено: 26 березня 2015

З чого почати, якщо хочеш стати футболістом? Поради тренера у спецвипуску «Тинейджера».

Перегляди: 3208

Новини: підсумки-2014. Частина 2.

Створено: 10 січня 2015

ТРК

У 2014 у Лозовій пройшли чергові позачергові вибори, подорожчало тепло, дитсадок, музшкола та реабілітаційний центр виграли обласний конкурс міні-проектів «Разом у майбутнє»- за призові гроші ремонтували басейн, сенсорну кімнату та встановлювали нові вікна. Протягом року Лозова економила, щоб розрахуватися з бюджетниками, та ремонтувала дороги: місту виділили рекордні понад 9 мільйонів гривень.

 

Перегляди: 3014
ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.