Повідомити новину

ТРК Сігма

22травня2018

Успішні люди

Гість програми «Успішні люди» директор Лозівської філії автодорожнього коледжу Віра Рінкман

Створено: 23 квітня 2018

Гість програми «Успішні люди» директор Лозівської філії Харківського автодорожнього коледжу Віра Іванівна Рінкман. У випуску Ви дізнаєтесь, про те, чим Віра Рінкман займалася у дитинстві, чому стала директором коледжу, що вважає найголовнішим в житті та чи має секрет успіху. Разом із знімальною групою керівниця почала свій робочий день, позмагалася із студентами у грі в теніс та відвідала заняття учнів.

Перегляди: 370

Гість програми «Успішні люди» керуючий справами виконкому Лозівської міської ради Юрій Кушнір

Створено: 30 березня 2018

Гостем програми"Успішні люди" став керуючий справами виконкому Лозівської міської ради Юрій Кушнір. У випуску Ви дізнаєтесь: що найбільше подобалось Юрію Кушніру у роботі віце-мера Лозової; як проходить реформа децентралізації на Харківщині; чи має Лозова об'єднатися у територіальну громаду; чому,на думку Юрія Кушніра,наше місто "приречене на успіх".

Перегляди: 473

Гість програми «Успішні люди» – відомий лозівський баскетболіст Віталій Зотов

Створено: 19 лютого 2018

Гість програми «Успішні люди» – відомий лозівський баскетболіст, гравець Баскетбольного клубу «Будівельник» та учасник Національної збірної команди з баскетболу Віталій Зотов. У випуску Ви дізнаєтесь: як розпочалась баскетбольна кар’єра Віталія; як проходить звичний день баскетболіста; чи впливає те, що Віталій - наймолодший у команді, на стосунки з товаришами; наскільки важлива підтримка вболівальників на матчах; чому Віталій не радів, коли отримав титул «Найкращий гравець Євроліги»

Перегляди: 461

Гості програми – актори-аніматори міського Палацу культури Володимир та Лілія Писарєви

Створено: 07 лютого 2018

Гості програми «Успішні люди» – актори-аніматори міського Палацу культури Володимир та Лілія Писарєви. У випуску Ви дізнаєтесь: якими є сучасні діти; де Володимир та Лілія беруть натхнення для нових сценаріїв; про специфіку роботи аніматора та про що найбільше мріє акторське подружжя.

Перегляди: 251

Директор Центру молоді, тренер з брейк-дансу Дмитро Сальніков

Створено: 15 січня 2018

Гість програми «Успішні люди» – директор Лозівського центру молоді, тренер з брейк-дансу Дмитро Сальніков. У випуску Ви дізнаєтесь: що вдалося зробити молодому директору на новій посаді за 2 роки; чим відрізняється лозівська молодь від юнаків і дівчат з інших регіонів України; що таке «Центр субкультур»; хто допомагає директору в організації заходів; чому кумиром Дмитра Сальникова є Жак Фреско.

Перегляди: 473

Вчитель української мови та літератури, заступник директора Галина Олександрівна Загорулько

Створено: 10 січня 2018

Гостем програми «Успішні люди» є вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи Краснопавлівської ЗОШ Галина Олександрівна Загорулько. У випуску ви дізнаєтесь: як Галині Олександрівні вдалось увійти до двадцятки найкращих вчителів України; чому вчителька вирішила взяти участь у конкурсі Global Teacher Prize UA; чи має Галина Олександрівна "улюбленців" серед учнів; наскільки важливим є впровадження медіаосвіти в навчальний процес; якою, на думку педагога,  повинна бути ідеальна школа.

Перегляди: 604

Лозівський міський голова Сергій Володимирович Зеленський

Створено: 10 січня 2018

Гість програми «Успішні люди» – Лозівський міський голова Сергій Володимирович Зеленський. У випуску Ви дізнаєтесь: чому Сергій Зеленський влаштувався на роботу у 12 років; чому раніше підприємцям було простіше почати власну справу; що, на думку міського голови, у наш час є найкращою інвестицією.

Перегляди: 331
ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.