Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

21серпня2017

Розклад руху приміського залізничного транспорту по ст. Лозова

Обіг Маршрут прямування відпр. приб.    
 
  На Харків:        
6512
щоденно  Лозова – Харків-Пасажирський 04:29 08:09    
7022
щоденно  Лозова – Харків-Пасажирський 06:02 08:28    
6862/6852
щоденно  Гусаровка – Харків-Пасажирський 06:53 10:32    
7031/7032
щоденно кр. вівт. Черв. лиман – Харків-Пасажирський 08:12 11:00    
6516
щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 08:42 12:19    
6864/6854
щоденно  Дубово – Харків-Пасажирський 11:12 15:04    
822П
щоденно кр. сер. Запоріжжя – Харків-Пасажирський 12:07 14:16    
6522
щоденно  Лозова – Харків-Пасажирський 13:09 16:50    
6524
щоденно  Лозова – Харків-Пасажирський 15:30 19:07    
820Д
щоденно кр. вівт. Запоріжжя – Харків-Пасажирський 17:23 19:43    
6528
щоденно кр. вих. Лозова – Харків-Пасажирський 17:42 21:39    
6292/6290
щоденно  Краматорськ – Харків-Пасажирський 18:49 21:02    
6866/6856
щоденно  Гаврилівка – Харків-Пасажирський 20:17 23:31    
 
   З Харкова:        
6857/6867
щоденно  Харків-Пасажирський – Гусаровка 00:04 03:02    
6503
щоденно  Харків-Пасажирський – Лозова 03:30 06:52    
6851/6861
щоденно  Харків-Пасажирський - Дубове 05:10 08:57    
6513
щоденно  Харків-Пасажирський – Лозова 08:29 12:05    
819Д
щоденно кр. вівт.  Харків-Пасажирський – Запоріжжя 09:10 11:25    
6289/6293
щоденно  Харків-Пасажирський – Краматорськ 10:08 12:30    
6517
щоденно  Харків-Пасажирський – Лозова 11:05 14:35    
7009
по нд.  Харків-Пасажирський – Лозова 12:55 15:41    
6521
щоденно кр. суб. нед. Харків-Пасажирський – Лозова 13:00 16:30    
6853/6863
щоденно  Харків-Пасажирський – Гаврилівка 13:42 17:06    
821П
щоденно кр.сер. Харків-Пасажирський – Запоріжжя 15:06 17:13    
6855/6865
по вівт. Харків-Пасажирський – Гаврилівка 16:10 19:41    
6855
щоденно кр.вівт. Харків-Пасажирський – Лозова 16:10 19:41    
7035/7037
щоденно кр. вівт. Харків-Пасажирський – Черв. Лиман 16:51 19:50    
6527
щоденно  Харків-Пасажирський – Лозова 18:44 22:24    
             

 

 


ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2017 р.p.
RSS