Домашня сторінка / Україна + / Україна+ на Харківщині Фермерство

Україна+ на Харківщині Фермерство

Україна вже 5 років бореться  з африканською чумою свиней.   По всій країні фіксують лише ріст захворюваності –в той час, як у 2012 році зафіксували 1 випадок , то на 20 листопада 2017 року  їх вже 281. Хвороба вразила майже всі області України, не винятком стала  і Харківщина. Тут постраждали одразу декілька районів – один з останніх спалахів фіксували  на Близнюківщині у селі Надеждине.

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=9N7wzsIVVdI&feature=youtu.be{/youtube}

 


У 2017 році уряд вирішив підтримати аграріїв країни – впровадив спочатку 15%, а потім 20% компенсацію при купівлі вітчизняної техніки. Над розробкою механізму відшкодування 20% вартості агротехінки працювали Національний комітет із промислового розвитку та Мінагрополітики. Така держпідтримка стимулює розвиток українського сільгоспмашинобудування на роки вперед, переконаний виконавчий директор нацкомітету Анатолій Гіршфельд.

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=ppT7o9fZJ50&feature=youtu.be{/youtube}

 


 

Лозівщина ледве не залишилася зовсім без меду та продуктів бджолярства. А все через отруту, яку розпилили аграрії на своїх полях поблизу пасік, переконують бджолярі. 2017 рік для багатьох став не просто збитковим, деякі майже повністю втратили родини у вуликах. Що робили пасічники, щоб врятувати своє господарство, та які поради з цього приводу дають досвідчені спеціалісти з інших районів – у матеріалі.

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=km0eDhkdhxE&feature=youtu.be{/youtube}