Про Сігму

 

Наш слоган – “Це все твоє!”

Наша найбільша цінність — наш глядач.

Телеканал «Сігма» – це сучасне, потужне і дієве місцеве телебачення. Вперше в ефір ТРК «Сігма» вийшла у травні 1993 року. Ефірне мовлення телеканал здійснює у радіусі 60 км. Сигнал приймають у м.Лозова і Лозівському районі, а також на Близнюківщині. Частково ми охоплюємо ефірним мовленням Сахновщинський, Первомайський, Барвінківський та Юріївський райони. Потенційна аудиторія становить близько 350 тисяч глядачів.

 

Телеканал «Сігма» – це колектив професіоналів, об’єднаних однією метою: працювати від глядача і для глядача. Ми стоїмо на сторожі інтересів суспільства. Принцип ТРК “Сігма” – оперативно, достовірно, максимально повно і якісно, з наявністю усіх точок зору інформувати громаду про події і процеси, які відбуваються у ній і навколо неї.

 

Телеканал «Сігма» – це цікавий та якісний продукт. В ефір виходить 10 програм. Інформаційна програма “Новини” тричі перемагала у регіональному фестивалі “Слобожанська хвиля”. Щотижня виходить найповніший спортивний огляд у “Новинах спорту”. Завершує інформаційний блок щоденна “Погода”. Аналітичний напрямок представлений програмою “Анатомія події”. Соціальний — програма-нарис “Моя професія”. До культурологічного блоку входять авторські проекти “Навколо” та “Давнє місто”. Дитяча аудиторія має свою програму – “Я талановитий!”. І два проекти для тих, хто любить музику, – “Музична гавань” та вітальний “Час для Вас!”.

 

Реклама, розміщена на телеканалі «Сігма», — дієва. Вона дає швидкий, а головне — бажаний результат. Його формула: індивідуальний підхід до кожного рекламодавця + розміщення реклами у максимально ефективний час + найбільша у регіоні глядацька аудиторія. Співробітництво з нами — це не просто розміщення реклами. Це партнерство, результатом якого для рекламодавця є залучення нових клієнтів, розширення сфер діяльності, підвищення конкурентоспроможності і, як підсумок, повернення вкладених коштів.

 

Структура власників: завантажити

Директор: Скрипник Анна Ярославівна

sigmatv.net.ua@gmail.com

Адреса: м.Лозова, мікрорайон 9, буд.3/1, тел. (245) 2-50-49

Менеджер з реклами: Анна Бєлєнкова, тел. 050-343-344-6, 

sigmatv.reklama@gmail.com