Про Сігму

Сігма – завжди поруч з тобою

Сігма – це медіа про Лозівську громаду: людей, події, проблеми і здобутки.

Сігма – це кросмедійний проект, який реалізовуємо на власному телеканалі, сайті, Ютубканалі та у соцмережах.

Наша місія:

Сігма – збирає та аналізує актуальну інформацію, висвітлює події Лозівської громади, розповідає людям про їхні права та обов’язки, про досягнення, цікавих особистостей, росте та розвивається разом зі своєю спільнотою.

Наші цінності:

– аудиторія;

– збалансованість матеріалів;

– розбудова свідомої громади;

Телеканал Сігма

Це цілодобовий, 100%-во україномовний, місцевий телеканал, який дає збалансовану та актуальну інформацію про життя Лозівської громади.

Нас можуть дивитися 350 тисяч глядачів у 5 районах Харківської області: Лозівському, Близнюківському, Сахновщинському, Первомайському, Барвінківському та Юріївському.

Це новини, в яких ми разом з громадою розкриваємо незручні теми, збираємо думки експертів, знаходимо рішення, добиваємося результату, пишаємося здобутками, вивчаємо історію і розповідаємо про лозівчан, їхні прагнення, захоплення, перемоги.

Це понад 10 місцевих телепрограм про спорт, історію, культуру, сучасну українську музику, захоплення, саморозвиток, підліткові та дитячі цікавості.

Це різні рекламні та спонсорські проекти, які допомагають розвивати бізнес та робити його соціально відповідальним.

Сайт Сігми

Оперативні, актуальні, збалансовані новини Лозівщини, думки експертів, корисна інформація, платформа , де члени громади можуть вільно обмінюватися думками.

Публікації, відеоматеріали, спецпроекти, блоги, які охоплюють інтереси усіх членів громади, незалежно від статі, віку, професійних, релігійних та особистісних вподобань.

Ми працюємо в інтересах нашої спільноти і разом з нею покращуємо ефективність, повноту та дієвість матеріалів.

«Сігма» у соціальних мережах

Це 360 тисяч переглядів публікацій на місяць та найбільш оперативний майданчик для обміну інформацією з членами Лозівської громади, джерело нових тем, обставин, думок і тенденцій.

 

Директор: Скрипник Анна Ярославівна

sigmatv.net.ua@gmail.com

Адреса: м.Лозова, мікрорайон 9, буд.3/1, тел. (05745) 2-50-49

Менеджер з реклами: Вадим Кузнєцов, тел. 050-343-344-6,

sigmatv.reklama@gmail.com

0