Домашня сторінка / Без категорії / Лозівські водії нарікають на погано розчищені дороги

Лозівські водії нарікають на погано розчищені дороги

Лозівські водії нарікають на погано розчищені дороги,  авто буксують та подекуди застряють. Міські комунальники повідомили, шляхи,  для пішоходів і транспорту, розчищають майже цілодобово.

Звечора найбільш небезпечні ділянки доріг – перехрестя та шляхопроводи, посипали піщано-сольовою сумішшю. З опівночі, аби боротися зі снігопадом, залучали максимальну кількість техніки та працівників, розповів директор «Еко-Сану» Володимир Селезньов.

Містяни, хоч і  пересуваються обережно та перелазять через замети, запевнили, роботу комунальників бачать.

А ось керівники міста зауважили, роботою служб  під час снігопаду незадоволені. Заступник міського голови Валерій Крикун наголосив, боротися з негодою та ліквідовувати її наслідки комунальники мають щодня, і на вихідних також.

Дороги розчищають і у населених пунктах Лозівської об’єднаної територіальної громади, повідомив Володимир Селезньов.  У селах та селищах чистити дороги допомагають місцеві підприємці та фермери.

Найближчим часом синоптики обіцяли у Лозовій потепління, а тоді знову морози. Тому лозівчани сподіваються, що комунальники встигнуть вчасно почистити дороги та тротуари, аби на них не виникали стихійні ковзанки.

0

2 коментарі

  1. Made in Ukraine

    Свистит Селезнев и глаза опустил ,потому что свистит. Ну не чистят дорогу ,как в прошлом году. Нет в Лозовой нормальной журналистики, подняли бы сметы посмотрели сколько тракторов по бумагам ездит,уверен на бумаге на десяток больше чем на самом деле. И мэр наверное на курорт свалил, типа он не при чем.

    0
  2. Дворники снег у подъездов и придомовые дорожки чистят по честному. Тетки лопатами машут что экскаваторы. А вот дороги между домами практически не почищены. Машиной хрен проедешь.

    0