Домашня сторінка / Новини / Лозівські податківці збирають «урожай»

Лозівські податківці збирають «урожай»

Лозівські податківці шукають порушників. Операцію назвали «Урожай». За понад місяць роботи перевіряли одноосібників з Лозівщини та сусідніх районів, які обробляють більше 2 гектарів землі.  

З початку року більше 5 тисяч  одноосібників Лозівщини, Первомайщини та Близнюківщини задекларували доходів на майже 60 мільйонів гривень. Це більше 90% людей, які власними силами обробляють землі та мали відзвітувати про прибутки, акцентувала Яна Конюк-Потапова, керівниця Лозівського управління державної фіскальної служби.

У фіскальній службі повідомили, не вчасно декларації подали ще понад 40 одноосібників. Вони сплатили по 170 гривень штрафу. Ще 3 мешканців Лозівщини та Близнюківщини торік обробляли більше 50 гектарів землі та не задекларували доходи.

За фактично місяць проведення операції «Урожай», завдяки якій працівники фіскальної служби знаходять недобросовісних роботодавців та незадекларовані прибутки, вже є перші результати – тільки з початку липня сільгоспвиробниками  додатково працевлаштовано45 осіб.

Працівники фіскальної служби наголосили, операція «Урожай» триватиме до кінця жовтня, тому, і надалі продовжуватимуть працювати з сільгоспвиробниками та залучати їх до сплати податків і декларування доходів.

0