Домашня сторінка / Новини / «Свинюшник» – мер Лозової про терапевтичне відділення міськлікарні

«Свинюшник» – мер Лозової про терапевтичне відділення міськлікарні

У Лозовій міськголова разом з депутатами перевірили терапевтичне відділення. На тамтешні умови поскаржився один з депутатів.

На сесії міськради 30 липня  депутат Сергій Беседа розповів про відсутність світла у відділенні, панцерні ліжка та діряві вікна. Все це обранець побачив у терапевтичному відділенні, куди нещодавно потрапив його родич. Після сесії очільник міста разом із першим заступником та депутатами відвідали терапію і поспілкувались з пацієнтами.

Один з перевіряючих зафіксував на телефон, що у коридорі відділення є 10 світильників, однак працюють лише 3. У палатах пацієнтів, здебільшого,  працює по 1 лампочці.  Міський голова прокоментував стан терапевтичного відділення так:

«Ну, а тут  – свинюшник. Ну, шо я не бачу? Я бачу, що тут свинюшник. Його надо закривать – це отделеніє. А другого вихода немає.», – Сергій Зеленський, Лозівський міський голова.

Наступного дня, після перевірки, депутат міськради Вікторія Безугла власним коштом купила для відділення пакет лампочок та попросила медиків вчасно повідомляти про потреби.

2+

3 коментарі

 1. Какой мер такой и свинюшник!!!
  Меру (хотя какой он мер) еще 1,5 месяца назад написали письмо что РЭСовцы-*** свет выключают без предупреждения что днем что по вечерам в Панютино. Никакой реакции. Между прочим под письмом подписалось около 100 жителей Панютино с разных улиц. Только за этот август было 8!!! отключений света. В июле 19!!! и тишина. Надеемся что таки осенью будут внеочередные местные выборы и выберем себе нового голову ОТГ который реально будет заниматься проблемами ОТГ а рекламировать себя на фоне вояк.

  1+
  • кровавый пастор

   ЗЕбил панютнский, какое отношение мэр имеет к рэсу или пэсу? Нового презика выберите вы себе в ноябре, может поумнеете.

   0
 2. дыр-дыр

  Скажите, а родственник депутата Беседы по дороге от “синей” больнички в Домаху не ездит случайно? Вдруг мэр так же осерчает и случится чудо?

  1+