Домашня сторінка / Новини / Лозівчани обиратимуть нардепа у березні

Лозівчани обиратимуть нардепа у березні

ЦВК призначила на 15 березня 2020 року проміжні вибори народного депутата України в ОВО № 179 Харківської області

13 грудня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії.

До Центральної виборчої комісії надійшла Постанова Верховної Ради України про дострокове припинення повноважень народного депутата України Кучера О.В., обраного в одномандатному виборчому окрузі № 179 (Харківська область), за особистою заявою.

Відтак, відповідно до Закону України “Про вибори народних депутатів України” Комісія призначила проміжні вибори народного депутата України в цьому окрузі на неділю, 15 березня 2020 року.

При цьому взято до відома, що виборчий процес проміжних виборів народного депутата України в ОВО № 179 починається з дня, наступного після дня опублікування цього рішення Комісії.

Інформація ЦВК 

Нагадаємо, 3 грудня, Верховна Рада достроково припинила повноваження народного депутата від «Слуги народу» Олексія Кучера. Його обрали по 179 округу, куди, зокрема, входить Лозова і Лозівський район.

Причина – Олексія Кучера призначили головою Харківської облдержадміністрації.  Це відбулося 6 листопада, під час візиту до Харкова президента Володимира Зеленського.

Оскільки Олексій Кучер не міг одночасно буди головою ХОДА та народним депутатом, – він відмовився від мандату. З моменту призначення очільником Харківщини, Олексій Кучер не брав участі у засіданнях Верховної Ради.

Тепер – протягом 10 днів –  Центральна виборча комісія має оголосити проміжні вибори по 179 округу. На наступний день після опублікування рішення ЦВК почнеться виборчий процес. Самі вибори повинні відбутися в останню неділю шістдесятиденного строку з дня опублікування рішення про їх призначення – орієнтовно початок лютого.

0