Домашня сторінка / Новини / У Лозовій скидали будівельне сміття у яр за 4 мікрорайоном

У Лозовій скидали будівельне сміття у яр за 4 мікрорайоном

Лозівські активісти зафіксували на фото та відео, як КамАЗ скидає будівельні відходи у яр за гаражним кооперативном,  біля колишньої другої школи.

На момент приїзду знімальної групи трактор вже нагортав землю. Водії КамАЗів не на камеру запевнили, що вивозили саме землю.  Поліція супроводила техніку – 2 КамАЗзи та трактор з ковшем – до відділу поліції. За інформацією правоохоронців, заяву активістів офіційно зафіксували. Керівник «Еко-Сану» Володимир Селезньов телефоном пояснив, що будівельні відходи приймає лозівське сміттєзвалище. Все окрім руберойду та машинних шин через небезпеку займання. Вивіз своїм транспортом будівельного сміття на комунальне звалище коштує 46 гривень за кубічний метр.

Скидаючи сміття у яр, робітники пояснили, що виконували наказ начальника. Його звати Дмитро Бігун. Телефоном керівник пояснив, що його працівники просто помилилися. Вони мали везти сміття на звалище за талонами.

Талони на вивіз сміття Дмитро Бігун показав і активістам. В реєстрі юридичних осіб Дмитро Бігун вказаний керівником і засновником ТОВ «Лозовабудмеханізація».  Цей підрядник торік виграв тендери на ремонти: спортшколи «Юність», частково Палацу культури, скверу афганців, реконструкцію Південного самопливного колектору…

 

0