У Лозівському жіночому монастирі відзначили престольне свято +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Лозівському жіночому монастирі відзначили престольне свято +vd

21 листопада православна церква вшановує Архістратига Михаїла. Очолюване їм військо Ангелів має побороти Нечистого, говориться в «Книзі Одкровення апостола Іоанна Богослова».

Для лозівського храму при жіночому монастирі це свято особливе. Храм названий на честь Архістратига Михаїла, тому нині відзначає свої «іменини».

Потягами та автобусами з’їжджалися до лозівського жіночого монастиря віряни з інших областей. Вони впевнені, що тут живе благодать Божа і дуже гостинні люди.

Богослужіння у престольне свято правили 7 священиків з Лозівщини та сусідніх районів. Благочинний отець Іоан з Панютиного говорить, що день Архістратига Михаїла для православних дуже велике свято. Воно ще раз нагадує, що кожна людина має Ангела-охоронця. Заступники оберігають навіть грішників, однак допомагати праведникам їм легше і приємніше.

Отець Андрій, який править у Свято-Архістратиго-Михайлівському храмі, бажав прихожанам намагатися жити ангелоподібним життям. Молитвами та смиренням зміцнювати свою волю і протистояти злу.

Завершував святкову службу хресна хода довкола будівлі монастирського храму. Весною виповниться 15 років з моменту його освячення. Саме півтора десятиліття тому відновили жіночий монастир, який був зруйнований підчас жовтневої революції. Загалом же храму – понад 115 років.

Анна Скрипник

 

{youtube}r8cXoU-aPI0{/youtube}