Повідомити новину

ТРК Сігма

19червня2018

У Лозовій більше не відловлюватимуть безпритульних собак

У Лозовій громадська організація захисників тварин «Маємо право-2» 16 січня за круглим столом зустрілася з керівниками Лозової. Обговорювали методи стерилізації та відлову бродяжок.

 На зустріч запросили також волонтерів з Первомайського та Харкова. Вони розповідали про свій досвід та досягнення. Наголосили, у Первомайському працює обладнане приміщення для стерилізації бродяжок, за рік вже є результати. Вже майже не залишилося не кліпсованих безпритульних тварин та значно знизилась кількість покусів – з 30 до 4 за рік. Волонтери запропонували  керівництву Лозової перейняти досвід сусідів. Наголосили,  зараз методи регулювання кількості безпритульних собак у місті не можна назвати гуманними.

За словами представників Лозівської ГО «Маємо право-2», керманичі домовлялись про відлов з організацією, яка тільки бере гроші за послуги, а насправді знаходить не агресивних тварин та просто вбиває їх. Секретар міськради Сергій Коба погодився, що найнята організація дійсно іноді відловлювала спокійних тварин. 

Захисників бродяжок підтримав і міський голова. Він зазначив, місто більше не заключатиме договорів на відлов. Сергій Зеленський наголосив, поки з бюджету місто може надати 40 тисяч гривень на стерилізацію. Керманич додав, волонтери можуть шукати приміщення для перетримки та стерилізації тварин, але за містом, щоб не було скарг від містян.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.