Домашня сторінка / Корисне / Як вибрати міжкімнатні двері

Як вибрати міжкімнатні двері

Захист від шуму і запахів, поділ простору і прикраса квартири – всі ці функції покладаються на міжкімнатні двері. Бажано, щоб в межах однієї квартири вони були виконані в єдиному стилі, хоча невеликі відмінності в конструкції допускаються.

Виходить, завдання ускладнюється, адже від вибору буде залежати те, як буде сприйматися житло в цілому. Які Міжкімнатні двері в Одесі від Папа Карло краще вибрати для квартири, щоб вони були функціональними, довговічними, відповідали обраному стилю інтер’єру і милували око? Розбираємося з основними матеріалами, типом конструкції і колірним рішенням.

Матеріал виготовлення – один з найважливіших параметрів міжкімнатних дверей, тому на нього при виборі звертають першорядне значення. Сьогодні у продажу можна знайти двері, виготовлені з дерева, МДФ, ДСП, скла, металу, пластику або комбінації варіантів. Свій вибір покупці будують на бюджеті, відведеному на покупку, типі приміщення, куди буде вести двері, стилі інтер’єру і особисті уподобання. Щоб бути у всеозброєнні, необхідно знати основні експлуатаційні якості кожного варіанта.
Дерев’яні двері – це еталон натуральності та якості, і якщо бюджет дозволяє, то краще вибирати саме цей варіант.

До основних переваг варто віднести:
• екологічність;
• міцність;
• довговічність;
• висока звуконепроникність і низька теплопровідність;
• ремонтопридатність;
• шикарний зовнішній вигляд.
недоліки:
• боязнь вологи, тому в ванні кімнати такі двері краще не встановлювати;
• горючість;
• висока ціна.

Полотно дверей може бути виготовлено з цільного масиву дерева цінних порід (дуб, бук, граб, ясен) або дешевших хвойних. Якщо необхідно вибрати міжкімнатні двері подешевше, то можна звернути увагу на вироби з клеєного масиву: бруски натурального дерева склеюють між собою під впливом високого тиску, причому їх волокна мають у своєму розпорядженні в різних напрямках відносно один одного, за рахунок чого досягається підвищена стійкість матеріалу до перепадів температури і вологості.

Зазвичай дерев’яні двері обробляють фарбою, морилкою, лаком або антисептиком, щоб захистити матеріал і підкреслити його природну красу. Двері з клеєного бруса можуть покриватися шпоном, причому використовується деревина цінних порід з характерним малюнком.
Купувати дерев’яні міжкімнатні двері краще у перевірених виробників, які ретельно висушують деревину – це гарантія якості виробу. Бажано, щоб перед монтажем двері кілька днів перебувала в тому приміщенні, де її будуть встановлювати.

________________

На правах реклами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.