Повідомити новину

ТРК Сігма

20травня2018

На Лозівщині, у Краснопавлівці, подорожчали вода, тепло та квартплата

Лозівська районна рада підняла Краснопавлівці комунальні тарифи на сесії 7 лютого.

Послуги на водопостачання та водовідведення для мешканців селища зросли на 20 %, теплопостачання – на 2%. В квартплату включили нову складову обслуговування інженерних конструкцій, дахів, тому порівнювати новий тариф зі старим не зовсім коректно.

Тепер тарифи з урахуванням ПДВ у Краснопавлівці такі:
Водопостачання – 20.82 грн за 1 м³;
Водовідведення – 40.18 грн за 1 м³;
Теплопостачання для населення – 1990 грн за 1 Гкал;
Теплопостачання для бюджетної сфери – 2825 грн за 1 Гкал;
Квартплата – від 0,6 до 5,90 грн за 1 м²:
- будинки, не обладнані ліфтами - 4,85 (в т.ч. ремонт крівлі 2,50 грн);
- будинок №13 - 5,90 (в т.ч. ремонт крівлі 3,55 грн);
- будинки з ліфтами - 5,35 (в т.ч. ремонт крівлі 1,24 грн);
- будинки з ліфтами 1-й поверх - 4,76 (в т.ч. ремонт крівлі 1,24 грн);
- будинки по вул. Конституції - 1,02;
- будинок №1-а мікрорайон - 1,02;
- будинки по вул. Будівельників - 0,60;

Лозівчани за комунальні послуги наразі платять менше, ніж сусіди з Краснопавлівки. У лозовій тепло дешевше на 13%, вода на 34 %, квартплата в середньому на 70%.


Коментарі  

+10 #1 1221 09.02.2018, 15:04
самое время счетчики на унитазы ставить!!!
Цитата | Скарга
+9 #2 Речь флот 09.02.2018, 19:35
метлой поганой гнать местных депутатов и работничков поселклвого совета Краснопавловки - только и способны воду в церкви московского патриархата святить да в прорубь прыгать!!!! Просто амЁбы!!!
Цитата | Скарга
+13 #3 злой ветер 09.02.2018, 21:06
Я хорошо понимаю обиду и отчаяние краснопавловцев. И полностью на их стороне. Кстати. Нам, лозовчанам, за январь также подняли плату за тепло нехило! Практически по 50грн. за кв. метр! Если быть точним - то по 49,87грн/м.кв.
С каких!? Чем это вызвано!? В январе у нас ведь не было Северного полюса?! Или Южного!? За весь январь у нас лишь 11дней ночью температура доходила до -10 и ниже. Кажется одну-две ночи - до -17, -19. А днём НИ РАЗУ температура не переходила показатель в -10 градусов! Я не буду говорить о том, что во многих домах на микрорайонах, особенно 9-ти этажках температура даже в тёплые дни не поднимается до санитарного минимума. Пора с этими вопросами нам всем решать! Иначе обнаглевшие "народные слуги" нас совсем облапошат.
Цитата | Скарга
+4 #4 кріт 11.02.2018, 12:05
Пока не создадите свою ОТГ, и не выберете голову и членов рады из инициативной группы, будете рабами.
Цитата | Скарга
+7 #5 кріт 11.02.2018, 12:09
До уваги ініціативних груп по створенню ОТГ. Є такий політик-неудачник Игор Кошляк. Їзде по району і пропонує допомогу в створенні тергромад, говорить що дуже любить людей. Насправді працює за бабки на Краснопера і Зеленского. Задача: інформувати панів і по можливості сповільнити процес створення ОТГ.Прохання довести інформацію до членів ініціативних груп .
Цитата | Скарга
+5 #6 Раб 11.02.2018, 20:04
Цитую кріт:
Пока не создадите свою ОТГ, и не выберете голову и членов рады из инициативной группы, будете рабами.

Лучше конечно разобраться(через выборы например) с местным ОПГ,которое тормозит создание ОТГ :lol:
Цитата | Скарга
-1 #7 кекс 12.02.2018, 07:48
Цитую 1221:
самое время счетчики на унитазы ставить!!!


Не выйдет, будуть брать за то, что мало и не часто 8)
Цитата | Скарга
-1 #8 1221 12.02.2018, 12:06
Цитую кекс:
Цитую 1221:
самое время счетчики на унитазы ставить!!!


Не выйдет, будуть брать за то, что мало и не часто 8)

Значит лично все до килограмма в кабинеты заносить, за такую цену оно ж золотое)
Цитата | Скарга
-4 #9 Джин 13.02.2018, 10:43
Цитую кріт:
До уваги ініціативних груп по створенню ОТГ. Є такий політик-неудачник Игор Кошляк. Їзде по району і пропонує допомогу в створенні тергромад, говорить що дуже любить людей. Насправді працює за бабки на Краснопера і Зеленского. Задача: інформувати панів і по можливості сповільнити процес створення ОТГ.Прохання довести інформацію до членів ініціативних груп .

Брехня. від початку і до кінця. Кошляк - політик-початківець, а невдаха він, чи навпаки, поживемо-побачимо. Щодо "бабок Краснопера та Зеленського" -ласкаво просимо до прокуратури з фактами. А так - це лише блаблабла. Не там риєте, пане кріт, рийте глибже, шукайте хробаків потовще.
Цитата | Скарга