Українці накопичили 1 млрд гривень Національного кешбеку за час дії програми

За час дії програми «Національний кешбек» з початку вересня до середини січня українцям нараховано вже 1 мільярд гривень кешбеку за придбання товарів українського виробництва.

З цієї суми майже 400 мільйонів гривень, накопичених за вересень-листопад, вже перераховано громадянам на картки для виплат. Кешбек, накопичений за грудень і січень, буде виплачено наприкінці лютого 2025 року.

«Програма продовжує демонструвати динаміку зростання — до неї долучається дедалі більше громадян різних вікових груп. Цьому сприяє також активне залучення банків: з моменту запуску програми їхня кількість зросла вдвічі — з 10 до 20. У грудні українці накопичили 436 мільйонів гривень кешбеку, що втричі більше, ніж за попередні три місяці разом узяті. За січень наразі маємо вже понад 170 мільйонів. Виплата кешбеку, накопиченого за грудень і січень, відбудеться наприкінці лютого. Програма діятиме до кінця 2025 року», — зазначила Перша віцепрем’єр-міністерка України — Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

На сьогодні активними користувачами програми є майже 4,7 млн громадян — вони вже активували в застосунку Дія картки для майбутніх виплат кешбеку. 

Ключові цифри програми станом на 16 січня 2025 року:

– 1 млрд накопиченого кешбеку

– 388,4 млн виплаченого кешбеку

– 4,7 млн активних користувачів

– 65% — жінки, 35% — чоловіки.

– 20 банків долучилися до програми  

– 1672 виробників

– кешбек доступний на 355 443 товарів 

Щоб своєчасно отримувати кешбек, важливо активувати картку Національний кешбек у застосунку Дія. Для цього потрібно перейти до розділу Сервіси, обрати Національний кешбек і вибрати наявну картку для виплат кешбеку. Якщо картки ще немає, Дія запропонує відкрити її через застосунок одного з банків-партнерів. Перевіряти нарахування кешбеку можна в Дії.

Громадяни, які мають картку Національний кешбек, зможуть використати її також для отримання іншої допомоги від держави — «Зимової єПідтримки». Заявку можна подати до кінця лютого 2025 року.

Детальніше на сайті Мінекономіки України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *