Домашня сторінка / Новини / Більше ніж півсотні лозівчан подали заяви на розлучення на липень

Більше ніж півсотні лозівчан подали заяви на розлучення на липень

Зменшення кількості субсидіантів втричі, збільшення кількості розлучень вдвічі та погіршення якості послуг ЖКГ. 5 липня у Лозівській міській раді обговорювали ситуацію, яка складається через зміни у нарахуванні субсидій.

У порівнянні з минулим півріччям у Лозовій вдвічі збільшилась кількість розлучень.  Більше півсотні лозівчан вже подали заяви на розлучення на липень.

Через нововведення у нарахуваннях кожна 3 родина Лозової залишиться без субсидії. З 21 тисячі сімей – 8,5 будуть без пільги, зазначила начальник управління праці та соцзахисту населення Вікторія Кіпкало. Зміни стосуються і пенсіонерів. Не всі отримають пільги на зайву площу.

Ситуація із втратою субсидій торкнеться і якості надання послуг ЖКГ, розповів начальник управління ЖКГ Олександр Залізінський. За приблизними підрахунками, через скорочення кількості субсидіантів більше 7 мільйонів гривень , які з субвенцією КП «Теплоенерго» компенсувала держава, тепер мають сплачувати «живими грошами» люди. Так підприємство недоотримає більше 3,5 мільйонів гривень, зазначив керівник. Недоотримають гроші усі КП, підрахували в управлінні ЖКГ.

Як повідомила Вікторія Кіпкало, Кабінет міністрів України готує зміни щодо порядку нарахування субсидій.  Наразі за сприянням у вирішенні ситуації міська рада звернеться до міністра соцполітики Павла Розенка та народного депутата Анатолія Гіршфельда, зазначив перший заступник міського голови Олександр Жидков. А поки закликав лозівчан не зволікати, а звертатися до управління праці вже зараз.

Юлія Ковальська

0

Один коментар

  1. Катюха

    Не представляйте из себя то, чем не являетесь. Не в субсидиях дело, дело в том, что здоровые и трудоспособные люди, живя в нашем городе, не в состоянии обеспечить на должном уровне содержание семьи, детей кроме как «мутить» с налогами на рынке или еще где либо. Да и на рынке, как я поняла не так уж и гладко все выходит. Все на рынок не пойдут. Это отчаяние и тупик подталкивает людей на такие шаги. Промониторьте заработок на наших, как они себя называют «флагманах» в Лозовой, Панютино и сроки ее выплаты.

    0