Домашня сторінка / Новини / Єлизаветівському ФАПу передали нове обладнання

Єлизаветівському ФАПу передали нове обладнання

Приладдя придбали за сприяння народного депутата України Анатолія Гіршфельда.

Жителька Єлизаветівського старостинського округу Надія Григорівна відвідує процедури у місцевому ФАПі. Жінка поділилася, задоволена, що можна лікуватися поруч з домом та не їздити на процедури до Лозової.

«Прийшла на капельницю та уколи. Не в Лозовій лягать, а тут,  хоть по мєсту і то хорошо. Хорошо, шо сімейний лікар єсть. У нас ФАП бач і отоплюється.  Раньше було, що холодно було, а сейчас тепло, все хорошо . У мене жалоб немає, все нормально», – Надія Мяснянкіна, жителька Єлизаветіського старостинського округу.

Щоб медперсонал міг якісніше надавати допомогу пацієнтам, для ФАПу закупили сумку-укладку  фельдшера та кардіограф.  Обнови придбали за лінією народного депутата України Анатолія Гіршфельда.  Помічник обранця Олег Губенко разом з заступником мера Лозової Олексієм Корпаном та очільником сімейної медицини Олексієм Євсєєвим 5 березня передали обладнання. Такі ж обнови отримають  12 ФАПів Лозівщини, розповів Олег Губенко.

«За сприяння народного депутата України Анатолія Гіршфельда, була виділена субвенція для придбання укомплектування медичних закладів Лозівщини. Буде забезпечено 12 ФАПів Лозівщини такими сумками-укладками та електрокардіографами», – Олег Губенко, помічник народного депутата України Анатолія Гіршфельда .

Один коментар

  1. Анонім

    Поки була Єлізаветівська сільська рада, то коштів вистачало на утримання окремо Сільської ради ,клубу і школи. А коли став старостинський округ м. Лозова то коштів на утримання не вистачае. Кошти пішли не на розвиток села, а на утримання Лозівських тепломереж. Зеленский підняв тарифи, люди не в змозі платити ,а гроші забрали у селян які повелись на світле майбутне Коби, Зеленського і Лаптева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.