Повідомити новину

ТРК Сігма

25травня2018

На знак протесту троє депутатів залишили сесію Лозівської міськради

Представники опозиції покинули сесійну залу через те, що більшість не погодилася вшанувати хвилиною мовчання загиблих у Києві протестувальників.

Засідання Лозівської міської ради 24 січня депутат від Батьківщини Ігор Коломак запропонував почати із хвилини мовчання — щоб вшанувати пам'ять людей, загиблих у сутичках з міліцією на вулиці Грушевського у Києві. Але рада пропозицію не підтримала. Більшість проголосувала проти.

Лідер міськрадівських регіоналів Олександр Неділько заявив, що на державному рівні немає рішення про те, щоб вшановувати ці смерті хвилиною мовчання і потрібно взагалі накласти вето на обговорення політичних питань у сесійній залі.

На знак протесту проти рішення більшості ударівець Сергій Коба і батьківщинівці Сергій Красноперов та Ігор Коломак здали картки для голосування і залишили сесійну залу. З опозиціонерів у залі залишився тільки Євген Коба з "Удару". Пізніше він пояснив, що зайняв нейтральну позицію.

Після сесії результати голосування прокоментував міський голова Сергій Степанов. Він сказав, що головне завдання керівництва міста — зберегти стабільність.

Валерія Гецко

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

-1 #21 Коломак Ігор 25.02.2014, 09:34
Цитую Иван/:
Чью память предлагалось почтить, память этих убийц с майдана? Из-за них нормальные люди сейчас как на иголках, непонятно, почему до сих пор не был отдан приказ завалить этих клоунов, чтобы адекватные люди смогли спокойно жить. "Сдали мандаты", да в понедельник придут за ними обратно. Обычная показуха, в этом весь майдан. Мое мнение - убивать этих клоунов с майдана, тогда действительно жизнь в Украине станет лучше.
Ну і як, вбили їх, Ви тепер мабуть краще стали жити?
Цитата | Скарга
+2 #22 Моня 25.02.2014, 11:03
Коломак И.И., а ради чего они погибли? Или Вы теперь всем своим оппонентам будете колоть глаза гибелью людей на майдане, модным словосочетанием будуте бросаться "небесная сотня"? Или как всегда, покажите свою суть, носителя двойных стандартов, и оставите мои вопросы без ответа?
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.