Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

25травня2017

На знак протесту троє депутатів залишили сесію Лозівської міськради

Представники опозиції покинули сесійну залу через те, що більшість не погодилася вшанувати хвилиною мовчання загиблих у Києві протестувальників.

Засідання Лозівської міської ради 24 січня депутат від Батьківщини Ігор Коломак запропонував почати із хвилини мовчання — щоб вшанувати пам'ять людей, загиблих у сутичках з міліцією на вулиці Грушевського у Києві. Але рада пропозицію не підтримала. Більшість проголосувала проти.

Лідер міськрадівських регіоналів Олександр Неділько заявив, що на державному рівні немає рішення про те, щоб вшановувати ці смерті хвилиною мовчання і потрібно взагалі накласти вето на обговорення політичних питань у сесійній залі.

На знак протесту проти рішення більшості ударівець Сергій Коба і батьківщинівці Сергій Красноперов та Ігор Коломак здали картки для голосування і залишили сесійну залу. З опозиціонерів у залі залишився тільки Євген Коба з "Удару". Пізніше він пояснив, що зайняв нейтральну позицію.

Після сесії результати голосування прокоментував міський голова Сергій Степанов. Він сказав, що головне завдання керівництва міста — зберегти стабільність.

Валерія Гецко

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі   

0 #16 NeFakt 26.01.2014, 15:29
Коментар Иван відредагований. Прибрана образа і заклик до насильницьких дій. Це заборонено правилами коментування і законами України. Повідомлення, які міститимуть ознаки порушення, редагуватимуться, а якщо автори вчинятимуть порушення повторно - з такими коментаторами ми прощатимемося. Адміністрація.
Цитата | Скарга
-15 #17 УГОЛОВНЫЙ КОДЕКС 26.01.2014, 17:12
#16 NeFakt
Мнение ИВАНА - "убивать этих клоунов с майдана..." редакции СИГМЫ очень нравится - это нормальное мнение, в духе времени.
Цитата | Скарга
+2 #18 NeFakt 26.01.2014, 17:19
Ні, не подобається. Я чітко написала, за що подякувала. Те, що собі думає Іван, - це його думка, він має на неї право. Я вирізала прямий заклик до насильства.
Цитата | Скарга
-10 #19 УГОЛОВНЫЙ КОДЕКС 26.01.2014, 18:48
NeFakt
Можно собственное мнение ИВАНА - "...убивать этих клоунов с майдана..." оказывается и на всех заборах написать - это собственное мнение!
Цитата | Скарга
+1 #20 СПРАВЕДЛИВОСТЬ 24.02.2014, 20:21
Ой, все вы тут умные, в коментариях писать всякую охинею. Сколько людей-столько и мнений. Но не забывайте об одном, нельзя кусать руку кормящую. И прежде , чем возмущаться в сторону Неделько, Степанова и действующей власти в городе, думайте головой. Эти люди много сделали для нашего города и для людей в целом. И если эта власть вас не устраивает, то на след. выборах будьте умнее. Сами власть выбираете. Спасибо.
Цитата | Скарга
-1 #21 Коломак Ігор 25.02.2014, 09:34
Цитую Иван/:
Чью память предлагалось почтить, память этих убийц с майдана? Из-за них нормальные люди сейчас как на иголках, непонятно, почему до сих пор не был отдан приказ завалить этих клоунов, чтобы адекватные люди смогли спокойно жить. "Сдали мандаты", да в понедельник придут за ними обратно. Обычная показуха, в этом весь майдан. Мое мнение - убивать этих клоунов с майдана, тогда действительно жизнь в Украине станет лучше.
Ну і як, вбили їх, Ви тепер мабуть краще стали жити?
Цитата | Скарга
+2 #22 Моня 25.02.2014, 11:03
Коломак И.И., а ради чего они погибли? Или Вы теперь всем своим оппонентам будете колоть глаза гибелью людей на майдане, модным словосочетанием будуте бросаться "небесная сотня"? Или как всегда, покажите свою суть, носителя двойных стандартов, и оставите мои вопросы без ответа?
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

Loading...
ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2017 р.p.
RSS