Повідомити новину

ТРК Сігма

24квітня2018

Вчителька із Краснопавлівки номінована на премію Global Teacher Prize Ukraine

Галина Загорулько, вчителька української мови та літератури з Краснопавлівської школи, номійована на премію Global Teacher Prize Ukraine. Цю нагороду називають «нобелівською премією для вчителів».

Пані Галина створила власний медіапродукт «Лінгвістичні ігри». Вчителька грає з учнями у розвиваючі ігри, веде блог, пройшла курси Google в освіті.
Допомогти із перемогою у конкурсі може будь-хто. Треба лише проголосувати за Галину Загорулько на сайті.
Премія Global Teacher Prize Ukraine заснована у 2014 році. Призовий фонд складає 100 тисяч гривень, рік безкоштовного підвищення кваліфікації та поїздка у Дубай, де оберуть найкращого вчителя у світі.
Журналісти ТРК «Сігма» вже домовилися про інтерв'ю з Галиною Загорулько. Про здобутки вчительки та участь у конкурсі розкажемо у «Новинах» 22 вересня.

Фото з офіційної сторінки Global Teacher Prize Ukraine


Коментарі  

-1 #1 Dinaspafe 07.02.2018, 17:39
Диабет - это болячка, при котором уровень глюкозы (сахара) в крови очень большой. Глюкоза в тело поступает из еды, которые вы кушаете. Инсулин - это гормон, который помогает сахару пробиваться в клетки, чтобы дать им энергию. При сахарном диабете 1 типа организм перестает формировать лекарство. При диабете 2 типа, который является более популярным заболеванием, тело нездорового недостаточно использует инсулин. Со временем избыток глюкозы в крови способен испортит зрение, почки и нервы. Физические нагрузки и выполнение персонального плана питания могут помочь вам контролировать сахарный диабет. Вы также обязаны регулярно проверять уровень глюкозы в крови и пить лекарство, если это указано врачом.
http://endocrin-patient.com/dieta-pri-saharnom-diabete/
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.