Повідомити новину

ТРК Сігма

21травня2018

Держсанепідслужба: на Лозівщині є хворі із симптомами грипу

Понад 170 жителів Лозівщини звернулися до медзакладів із симптомами грипу 

Про новий грип, що «ходить» Україною, лозівчани чули. Говорять, знають, як з ним боротися – спочатку застосовують свої методи, а потім звертаються у лікарню.

 

Більшість хворих - діти 

За інформацією Лозівського міськміжрайонного управління Держсанепідслужби, з 4 по 10 січня понад 170 жителів Лозівщини звернулися до лікарень із симптомами гострих респіраторних вірусних інфекцій, з них – 113 діти. Така кількість хворих – в межах норми для цього періоду, зазначили у санстанції.

Найближчим часом очікується збільшення кількості хворих, адже діти тільки вийшли з канікул, повідомила заступник головного санітарного лікаря Лозівщини Олександра Уколова. Вона зазначила, моніторинг відвідування навчальних закладів проводять щоденно.

 

Причин для паніки немає

 Поряд з Лозовою – у Слов’янську та Краматорську – рівень захворюваності дійсно підвищений, у Ізюмі ввели карантин, однак жителі Лозівщини приводу панікувати поки не мають, додала Олександра Уколова.

 

Ситуація із грипом на Харківщині

 У Харківській області від грипу померло 5 чоловік. Це підтвердила заступник директора Департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Галина Сіроштан у телефонній розмові телеканалу «Сігма».

 

Профілактика – вакцинація

 Фахівці радять не панікувати, а вже зараз убезпечити себе від захворювання. Один з найефективніших способів – вакцинація, говорить Олександра Уколова. Триває перша хвиля епідемії грипу, тому містяни можуть встигнути убезпечити себе під час другої.

Вакцину проти грипу може придбати будь-який лозівчанин, її ціна в аптеці – від 160 гривень. Зробити щеплення можна у будь-якому медзакладі, однак за умови, якщо пацієнт повністю здоровий, додала Олександра Уколова.

Вона радить, не забувати про найпростіші правила гігієни – мити руки після кожного відвідування вулиці та за потреби носити спеціальну маску у місцях скупчення людей.

Якщо все-таки симптоми застуди або грипу є, треба негайно викликати лікаря, наголосила Ірина Горобівська, завідуюча амбулаторією сімейної медицини у міськлікарні.

 

Симптоми, що вимагають термінової госпіталізації

 Викликати "швидку" чи терміново звертатися до лікарні необхідно, якщо присутні наступні симптоми:

- сильна блідість або посиніння обличчя;

- затруднення дихання;

- висока температура тіла, що довго не знижується;

- багаторазове блювання та випорожнення;

- порушення свідомості – надмірна сонливість чи збудженість;

- болі у грудній клітці;

- домішки крові у мокроті;

- падіння артеріального тиску.

Продовжувати лікування вдома за наявності цих симптомів – небезпечно. Затримка з госпіталізацією може призвести до смерті хворого, попереджають медики.

          
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

0 #1 *** 28.03.2017, 21:19
Олександра Уколова (Рякіна) наполегливо радить робити щеплення проти грипу, і ціна вакцини їй відома 160гривень. Але, як досвідченому фахівцю, їй необхідно було б знати, що вірус грипу вкрай нестабільний і постійно мутирує, з цієї причини фармацевтичі компанії не можуть створити єдину вакцину проти всіх штамів грипу. Отже вакцінація проти грипу не ефективна і продаж її здебільшого це конкретна вигода для аптеки. Залишилось Уколовій (Рякіній) Олександрі чесно назвати свою конкретну аптеку, в якій вона пропонує купувати вакцину.
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.