Дизайн кутка біля входу: ідеї для маленького передпокою

Маленький передпокій

Маленький передпокій може стати великим та яскравим, якщо розміщувати в ньому меблі та декоративні елементи розумно. Одна з ідей – використання навісним шафу або комоду, що вам подобається. Це дасть змогу зберегти місце на підлозі, що особливо важливо у маленькому просторі.

Ще одна ідея – розміщення вішалки або кількох вішалок на стіні. Деякі можуть бути візуально невагомими, тому швидко здатися, що їх нікуди не можна було перенести. Однак, уважно підбирайте місце для кожної вішалки, щоб не заважали постійно і не прийшлось оберігати деякі кімнати.

Для використання міжкімнатних стін передпокоєм може бути цікавим варіантом змінити його візуально, наприклад, за рахунок малюнків або фотографій, розміщених на них. Це може бути ще один спосіб перенаправити увагу гостей у холі з іншого місця вашого загального приміщення.

Також можна скористатися комодом або стілом у передпокої, але це варто робити обдумано. Важливо зберегти симетрію в дизайні та адаптувати вибір меблів до доступної площині. Не забувайте про хороше освітлення, якщо у передпокої немає вікна або того, що приваблює увагу гостей.

Маленький передпокій – секрети дизайну

Маленький передпокій – секрети дизайну

Маленький передпокій може бути головним помешканням для вашого одягу, взуття та аксесуарів. Тому, навіть у такому міжкімнатному просторі, важливо вміло розміщувати меблі та аксесуари, щоб вони не займали занадто багато місця, але водночас виглядали стильно та функціонально.

Деякі прихожі можна оформити настільки яскраві, що нікуди не подівати всі речі. Тому, якщо ваш передпокій має невелику площину, радимо зосередитися на функціональності та візуальному збереженні простору. Таким чином, ми підготували для вас деякі секрети дизайну для маленького передпокою.

 1. Комод або шафа з великим дзеркалом.

  У маленькому передпокої, кожен сантиметр важливий. Тому розміщення комода або шафи з великим дзеркалом на одній стіні допоможе візуально збільшити простір та надасть можливість зберігати одяг або аксесуари всередині.

 2. Високі вішалки.

  Замість того, щоб використовувати звичайні вішалки, виберіть варіант з високими вішалками. Вони дозволять економити простір, розміщуючи ваш одяг більш компактно.

 3. Приховані полиці.

  Для більшої ефективності використовуйте приховані полиці. Вони можуть бути розміщені під сидінням на вітальному прикордонні або навіть над вішалками. Це допоможе максимально використовувати простір і зберігати різноманітні невеликі речі.

 4. Взуттєва полиця або килимок.

  Якщо у вас багато пар взуття, встановіть взуттєву полицю або використовуйте килимок, на якому можна зберігати взуття. Це допоможе тримати ваш передпокій чистим та організованим, а також зекономить місце на підлозі.

Маленький передпокій не завжди означає обмежені можливості. Визначте, як ви можете максимально використовувати простір та створюйте зручну та стильну прихожу за допомогою правильного розміщення меблів та аксесуарів.

Маленький передпокій – як розширити візуально

Маленький передпокій може бути проблемою для багатьох. Він ніколи здається достатньо просторим для всіх речей, які хочеться розмістити в ньому. Проте, є декілька способів, які допоможуть розширити візуально ваш передпокій та зробити його більш привітним і затишним.

1. Світлі кольори на стінах

1. Світлі кольори на стінах

Одним з найпростіших та найефективніших способів зробити передпокій візуально більшим є використання світлих кольорів на стінах. Яскраві або пастельні відтінки створюють візуально ширшу площину, а також візуально збільшують висоту стелі. Це додасть простору і світлоти в передпокої.

2. Використання дзеркал

Дзеркала – це відмінний спосіб візуально розширити простір. Розмістіть велике дзеркало на стіні або на дверях передпокою. Воно відбиватиме світло і створюватиме враження додаткового простору. Зверніть увагу, що дзеркало слід розташовувати так, щоб воно відбивало яскраву частину передпокою.

3. Використання вішалок або навісних полиць

Для економії місця та покращення організації всіх речей можна використовувати вішалки або навісні полиці. Вішайте на них одяг, сумки, ключі та інші дрібні речі. Це дозволить звільнити простір на підлозі й створить відчуття порядку в передпокої.

4. Використання комоду або шафку

Якщо є можливість, розмістіть в передпокої комод або шафку. Це додасть додаткову поверхню для зберігання речей, а також дозволить звільнити простір на підлозі. Ключі, рукавички, головні убори можна зберігати в шухлядках або на полицях, а на верхніх поверхнях можна розмістити яскраві аксесуари або зелений пташиний клітковий декор.

5. Використання декоративних елементів

5. Використання декоративних елементів

Додайте до передпокою декоративні елементи, такі як картини, свічники, вази або інші речі, які вам подобаються. Це дозволить створити відчуття затишку і розсіяє увагу від маленького розміру передпокою.

Якщо розміщення меблів із збереженням простору набирає популярності, тому спробуйте зберегти свої меблі настільки маленькі, наскільки це можливо. Розважайтеся і зробіть свій передпокій більш просторим та зручним, розмістивши його у наступному помешканні.

Вирішивши, яким чином ще можна використати та збільшити місце в передпокої, ви зможете знову відчути в ньому комфорт і будуть радуватись зовсім коли подумав про заміну ваших дверей. Запрошуємо приділити один з наших магазинів Києва, в якому легко обиратимете двері міжкімнатні в-1 магазині InterDoors.

Як уникнути безладу в маленькому передпокої

Маленький передпокій може стати причиною безладу в вашому будинку, але цьому можна запобігти за допомогою кількох простих порад.

 1. Використовуйте кожну площину і куток. У маленькому передпокої важливо не пропускати жодного місця без уваги. Ви можете розмістити невеликі полиці або вішалки на міжкімнатних стінах, щоб зберегти простір на підлозі.
 2. Використовуйте візуальні ефекти. Якщо ви хочете зробити ваш передпокій візуально більш просторим, оберіть яскраві кольори стін та меблів. Використання світлого кольору допоможе створити відчуття простору.
 3. Розміщуйте навісні вішалки. Навісні вішалки – це незамінний елемент в маленькому передпокої. Ви можете використовувати їх для підвішування верхнього одягу, а також аксесуарів, які ви використовуєте щодня.
 4. Використовуйте комод або шафи. Комод або шафи можуть бути ідеальними меблями для зберігання речей, якщо ви маєте маленький передпокій. Вони забезпечують додатковий простір для зберігання і значно зменшують безлад.
 5. Розміщуйте речі за функціональністю. Деякі речі можна розміщувати в маленькому передпокої залежно від їх функціональності. Наприклад, ви можете розмістити ключі біля входу, а зонтики – поруч з дверима.

Якщо ви звернете увагу до цих порад, в вашому маленькому передпокої буде все необхідне місце для зберігання речей без безладу.

Кольорове оформлення в маленькому передпокої

Коли важливо організувати простір у маленькому передпокої, яскраві кольори можуть стати незамінним помічником. Відтінки стін, меблі та аксесуари мають велике значення для візуального збільшення простору і створення затишку.

Для початку, варто обрати світлі колірні відтінки для стін. Вони візуально розширять приміщення і зроблять його більш просторним. Також можна використовувати декоративні фарби або шпалери з малюнками для стін, що додадуть оригінальності і більше глибини візуального образу.

Для освітлення можна обрати яскраві лампи чи навісні світильники. Це дозволить зробити передпокій світлішим і більш привітним. Крім того, варто розмістити комод або шафу на стіні. Це допоможе використовувати вертикальні площини і ефективно використовувати доступне місце.

Окрему увагу можна приділити дверям. На їх площі можна розмістити деякі аксесуари, наприклад, вішалки для зберігання речей, що необхідні для щоденного використання. Таким чином, ви можете зекономити місце, особливо якщо передпокій є прогінним каналом міжкімнатних.

 • Вибирайте світлі кольори для стін.
 • Освітлюйте передпокій яскравими лампами.
 • Розмістіть комод або шафу на стіні.
 • Використовуйте двері для зберігання вішалок.

Таким чином, кольорове оформлення в маленькому передпокої є одним з важливих аспектів, які забезпечать затишок і зроблять його більш функціональним. Ви можете поєднувати різні відтінки, вносити яскраві акценти, але при цьому варто пам’ятати, що кількість деталей не повинна бути занадто великою, щоб не перевантажувати приміщення та не зменшувати візуальний простір.

Освітлення в маленькому передпокої

Візуально розширити простір маленького передпокою можна за допомогою правильного освітлення. Деякі прихожі мають вікна, які пропускають природне світло, але якщо ваш передпокій знаходиться на темній площині або у ньому немає вікон, стоїть задуматися про освітлення.

Передпокій можна освітлювати різними лампами і світильниками. Важливо звернути увагу на розміщення світлових джерел, щоб вони не заважали при розміщенні меблів. Занадто яскраві лампи можуть створювати відблиск на дзеркалах або шафах зі скляними дверима, тому краще обрати тепле, приємне освітлення.

Для маленького передпокою підійде навісне освітлення, так як воно не займає зайвої площі. Найпростіше розмістити світильники на стелі – це дозволить одразу освітити всю площу передпокою. Також можна встановити вішалки з навісними світильниками, які будуть красиво виглядати і додадуть шарму інтер’єру.

Ще одним варіантом освітлення може бути використання міжкімнатних дверей з вбудованими світильниками. Це не тільки зекономить місце в передпокої, а й зробить його більш стильним. Також не забувайте про підсвічування шафи або комоду, де можна розмістити речі.

Переваги Недоліки
 • Економія місця;
 • Створення візуальної глибини;
 • Зручність розміщення меблів;
 • Позитивний естетичний вплив.
 • Додаткові витрати на світильники;
 • Складність утримання і покладання лампочок;
 • Певні обмеження в розміщенні меблів;
 • Необхідність проведення додаткових робіт при установці.