Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

25листопада2017

У Лозовій запрацювала нова пенсійна реформа

Уряд підвищив мінімальний розмір пенсії та збільшив необхідний страховий стаж для її отримання.

З 1 жовтня у Лозовій та Україні загалом запрацювала пенсійна реформа. Відтепер пенсіонери отримуватимуть мінімум 1452 гривні на місяць, однак щоб вийти на заслужений відпочинок  треба буде мати страхового стажу на 10 років більше. Про це розповіла начальник Лозівського об’єднаного управління пенсійного фонду Тетяна Лашина. Більше – у відео.


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

Чи розумієте Ви суть пенсійної реформи?

Чи розумієте Ви суть пенсійної реформи?

Додати нову відповідь!
» Перейти до голосування »
1 Залишилось голосів

jVS by www.joomess.de.


Коментарі   

+6 #1 Лапшина Тануха 30.10.2017, 14:09
Средний размер пенсии на Украине по возрасту – 1690 грн ($62), что вдвое меньше, чем в Беларусии, в три раза меньше, чем в России, в 6,5 раз меньше, чем в Польше.

Благодаря новой реформе такой дисбаланс, наконец-то, будет ликвидирован.
По новому закону, гражданин, достигший пенсионного возраста, будет обязан заплатить штраф. :-*
Цитата | Скарга
+5 #2 Ось Вам 30.10.2017, 14:24
Цитую Лапшина Тануха:
Средний размер пенсии на Украине по возрасту – 1690 грн ($62)

спасибі тобі большое, владо, за заботу о пережывання о стариках!
Помница, при «злочинном» Яныке размер минимальной пенсии составлял $108 баксов или 894 грывнёв.
Цитата | Скарга
+5 #3 123455454 30.10.2017, 14:34
То ли ещё будет ой ой ой
Цитата | Скарга
+8 #4 Шухер Махер 30.10.2017, 16:13
Цитую У Лозовій запрацювала нова пенсійна реформа:
Чи розумієте Ви суть пенсійної реформи?

Конечно - пипэць підкрався незаметно!

За старими українськими традиціями після безвіза зазвичай настає безпенсія :-*
Цитата | Скарга
-2 #5 Ав жеж 30.10.2017, 17:18
Цитую Шухер Махер:
Цитую У Лозовій запрацювала нова пенсійна реформа:
Чи розумієте Ви суть пенсійної реформи?

Конечно - пипэць підкрався незаметно!

За старими українськими традиціями після безвіза зазвичай настає безпенсія :-*

А ты как думал? :P
Цитата | Скарга
-1 #6 Дохтур 30.10.2017, 19:35
Мне одному кажется, что это комменты одного одинокого человека?
Цитата | Скарга
-2 #7 Али Луй 31.10.2017, 08:12
Цитую Дохтур:
Мне одному кажется, что это комменты одного одинокого человека?

Когда кажется, крестись!
Цитата | Скарга
+2 #8 справедливость 03.11.2017, 09:16
большую субсидию тем у кого большие дома ,большую пенсию кто больше заробатывал ,ждем медицину,,,,,все для вас,,,
Цитата | Скарга
+1 #9 Слава Украине! 07.11.2017, 22:05
Героям слава!!!!!!
Цитата | Скарга
-1 #10 Слава Украине! 07.11.2017, 22:07
Героям слава!!!
Спасибо деду за победу.
Цитата | Скарга