Домашня сторінка / Новини / Без даху над головою

Без даху над головою

Через пожежу сім’я Гадлевських, яка мешкає у Домасі, залишилась відразу і без житла, і без одягу.

Пожежа трапилася через неполадки з газовим котлом. В’ячеслав Гадлевський розповідає: його дружина тоді поралася у дворі, у будинку знаходились лежача бабуся та маленький син. Хлопчик першим побачив дим. Він  намагався загасити вогонь, але не зміг. Роздягнутий, вибіг за мамою. Та через дим вона не змогла зайти у хату. Почала кликати на допомогу, щоб врятувати матір. Жінка зупинила маршрутку, вибіг хлопець і допоміг розбити вікно у хаті та витягти лежачу бабусю. Сусіди викликали швидку.

 

Бабуся зараз у реанімації. Подружжя дякує медикам за те, що безкоштовно її лікують. Самим же доводиться ночувати у сусідів та кумів.

Постраждалі звернулися у сільську раду, там їм виділили 200 гривень матеріальної допомоги. Більше немає. Ходили і до мера. Розповідають, прийняв без проблем, пообіцяв допомогти та винести це питання на сесію.

Домаський голова Тетяна Литвиненко поклопотала, щоб сім’я потрапила на прийом ще і до обласного депутата. Говорить, громадою також допоможуть. У сільській раді зберуть гроші, та й односельці не відмовляться дати кошти, впевнена Тетяна Литвиненко.

Родина Гадлевських сподівається хоча б одну кімнату у будинку зробити придатною для життя і перезимувати. Але самотужки це буде важко, тому Гадлевські просять про допомогу.

Зв’язатися з родиною погорільців можна через нашу телекомпанію. Телефонуйте  за номером 2-50-49.

0