Чекають грошей на дороги – Новини Лозової – ТРК Сігма

Чекають грошей на дороги

Шляховикам не вистачає міських грошей на всі заплановані ремонти. Вони чекають грошей з області.

Шляховики витратили на ремонт доріг 300 тис.грн. з міського бюджету. Залишилось тільки півмільйона та купа ям.

Комунальники обрахували суму, за яку лозівські дороги можна привести в нормальний стан, – це трохи більше 7 мільйонів. Про отримання цієї суми йдуть переговори з обласними очільниками. Поки остаточної відповіді з Харкова немає, ремонтні роботи виконують за міські кошти.

У цьому році у міський бюджет на ремонт шляхів заклали більше 800 тисяч гривен. 300 тисяч з них вже використали. Найпроблемнішою ділянкою у місті залишається дорога біля так званої труби по вулиці Суворова. Дорогу перекрили, автомобілі пустили в об’їзд, але відновлюваних робіт там поки що не ведуть. Начальник міського управління житлово-комунального господарства Сергій Костюк пообіцяв, що цією та іншими вулицями займуться, як тільки місто отримає державну субвенцію.

Однак ремонти скрізь будуть лише латковими, бо для капітальних потрібен проект. А це додаткові і час, і гроші. Як сказав начальник комунального підприємства Лозівської шляхової ремонтно-будівельної дільниці Сергій Шамрай, документація на кожні півкілометра доріг коштує 15 тисяч гривень. Тож шляховики у цьому році віддають перевагу латкам. Хоча їх вистачає лише на рік.