Лозівські бібліотеки беруть участь у проекті Біла Гейтса +vd

 

Юнацька, міська, домаська та 2 панютинські бібліотеки беруть участь у проекті, аби безкоштовно отримати комп’ютери.

Вперше 5 бібліотек Лозової — юнацька, міська, домаська та 2 панютинські — беруть участь у проекті Біла Гейтса «Бібліоміст». Вони виступають однією командою, аби безкоштовно отримати комп’ютери.

«Бібліоміст» – проект, який реалізується в 10 країнах, у тому числі, і в Україні. Ця програма допомагає бібліотекам стати сучасними інформаційними центрами.

Щоб потрапити у конкурсанти, лозівські заклади заповнили заяви. У них працівники розповілии про свої бібліотеки. Також до заяви додали лист про фінансову підтримку місцевої влади. Це є необхідною умовою конкурсу.

Якщо лозівські бібліотеки переможуть у конкурсі, то безкоштовно отримають 15 комп’ютерів з веб-камерами, навушниками та принтером. Відвідувачі закладу зможуть безоплатно користуватися інтернетом. За умовами програми «Бібліоміст», платитиме за інтернет міська влада.

Також, крім комп’ютерів, перемога у «Бібліомості» надасть можливість лозівським бібліотекарям пройти комп’ютерне навчання у Харкові. Результати конкурсу будуть відомі у наступному році.

Ірина Лєушканова

 

{flv}02_12_2011_biblioteka{/flv}