Народний депутат Анатолій Гіршфельд розповів сахновщинцям, що думає про євроінтеграцію +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Народний депутат Анатолій Гіршфельд розповів сахновщинцям, що думає про євроінтеграцію +vd

Гиршфельд, ТРК

Україні треба почекати з підписанням асоціації з Євросоюзом, заявив народний депутат Анатолій Гіршфельд під час візиту до Сахновщини 11 грудня.

Передумати за два тижні до підписання асоціації України з Євросоюзом – це неправильно, вважає Анатолій Гіршфельд. Треба було не боятися раніше заявляти про усі ризики цієї угоди. За словами промисловця, він з колегами не раз висловлював побоювання, що асоціація з ЄС може позбавити українське виробництво російських ринків збуту, які на рік дають українцям 10 мільярдів доларів та тисячі робочих місць.

Народний обранець підтримує ідею, що Україні, Росії та представникам Євросоюзу треба сісти за стіл переговорів і домовитися, як співпрацювати під час перехідного періоду. Також Україні потрібна фінансова підтримка ЄС. Без неї шлях українських виробників на європейські ринки буде надзвичайно болісним, переконаний Анатолій Гіршфельд.

Щодо подій на євромайдані у Києві депутат сказав, що мітинги мають бути мирними — і з боку силовиків, і з боку мітингувальників. Побиття людей у ніч на 30 листопада обранець назвав провокацією проти уряду.

Анна Скрипник

 

{youtube}RoWiXUXsetw{/youtube}