У Лозівській громаді вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата, приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.

У Лозовій відбулося покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Серед присутніх, які долучилися до заходу, – народний депутат України Юлія Світлична, Лозівський міський голова Сергій Зеленський, керівники районної влади, захисники України та правопорядку.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять лозівчан – учасників бойових дій на території інших держав. Під час збройного конфлікту свої життя віддали 11 мешканців.

На території Лозівської громади мешкає 303 воїни-інтернаціоналіста. Дехто з них, з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, першими взяли до рук зброю й стали на захист своєї держави.

Після завершення урочистостей, народний депутат України Юлія Світлична, Лозівський міський голова Сергій Зеленський, голова Лозівської районної ради Вадим Гоч, поспілкувалися з воїнами-інтернаціоналістами у невимушеній атмосфері. Говорили про пільги гарантовані державою. Підтримку з боку міської влади, що здійснюється за рахунок коштів Програми соціального захисту населення. Щорічно надається матеріальна допомога особам з інвалідністю внаслідок війни та членам сімей загиблих.

Обговорили нагальні питання життєдіяльності міста – ремонту доріг, дотримання маршрутів громадського транспорту, забезпечення у ньому пільгового проїзду, медичної допомоги.

Дякували Лозівському міському голові Сергію Зеленському та народному депутату Юлії Світличній за підтримку й допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *