15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата, приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.
У Лозовій відбулося покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.
Серед присутніх, які долучилися до заходу, – народний депутат України Юлія Світлична, Лозівський міський голова Сергій Зеленський, керівники районної влади, захисники України та правопорядку.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять лозівчан – учасників бойових дій на території інших держав. Під час збройного конфлікту свої життя віддали 11 мешканців.
На території Лозівської громади мешкає 303 воїни-інтернаціоналіста. Дехто з них, з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, першими взяли до рук зброю й стали на захист своєї держави.
Після завершення урочистостей, народний депутат України Юлія Світлична, Лозівський міський голова Сергій Зеленський, голова Лозівської районної ради Вадим Гоч, поспілкувалися з воїнами-інтернаціоналістами у невимушеній атмосфері. Говорили про пільги гарантовані державою. Підтримку з боку міської влади, що здійснюється за рахунок коштів Програми соціального захисту населення. Щорічно надається матеріальна допомога особам з інвалідністю внаслідок війни та членам сімей загиблих.
Обговорили нагальні питання життєдіяльності міста – ремонту доріг, дотримання маршрутів громадського транспорту, забезпечення у ньому пільгового проїзду, медичної допомоги.
Дякували Лозівському міському голові Сергію Зеленському та народному депутату Юлії Світличній за підтримку й допомогу.
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/5ca5e8e670147c360593421faebbd4d8.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/3ac3547a754f263b29a2c162dc5b24a6.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/02a07b9a615c8035cda0d8118702dea3.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/7221f952c07a6ed99b57774f6fb4b1b6.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/6130aef62781de51069109b151a4315c.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/8773f409d5548602dac558da366abf54.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/ac16369b0bd7fe7fd300907c83d25b8d.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/86aae33e4b6596947b3ee01ea91f3424.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/bfa4af43f92672fb62b1bd07a7d7aa35.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/2edbe78209618cf9257e0fc630062ed0.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/c77605ccb12242ee40360c7d25eab0aa.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/24cf5145331d116813816c52cb181a26.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/b30a58b42f44add974e385cf96676e25.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/dc0e864bbf51d3378e47e9718bc39586.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/a170dd19832d10ce5c808bc20bc6a1a9.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/29ff1e073157724d7620848e27c3c37e.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/21a127cc644737d58dfa7525a0cbbee1.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/186a6cd7fb313b8394edfbe06caced40.jpg)