
Близько 85% багатоповерхових будинків Києва, які були без опалення, наразі вже з теплом. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр із відновлення України.
Про це повідомив міністр розвитку громад і територій України Олексій Кулеба в Telegram.
Він зазначив, що всі міські котельні працюють, у місті безперервно тривають роботи з відновлення теплопостачання після російської атаки.
“Фахівці здійснюють перезапуск систем і проводять розповітрення мереж, щоб тепло рівномірно надходило до квартир”, – наголосив Кулеба.
Він зазначив, що це була одна з наймасованіших атак по енергетичній інфраструктурі столиці – саме в період погіршення погодних умов Росія вкотре била по цивільному місту.
За словами Кулеби, енергетики, комунальники, ремонтні бригади працюють цілодобово, щоб максимально швидко повернути тепло в домівки киян.
Новини Лозової – ТРК Сігма Головні новини міста Лозова, Харківська область