Анджей Дуда погодився зустрітись із Володимиром Зеленським на кордоні

Анджей Дуда підтримує заклик Володимира Зеленського щодо зустрічі на кордоні, стверджують у Канцелярії Президента Польщі

У Канцелярії президента Польщі Анджея Дуди підтримали ідею Володимира Зеленського про міжурядову зустріч для розв’язання питання щодо блокади кордону. Як заявив державний секретар канцелярії президента Польщі Анджей Дера в ефірі TVN24 ввечері, 21 лютого, в адміністрації Дуди вважають, що таку зустріч краще провести в іншому місці, а не на кордоні.

«Президент виступає за те, щоб вести цей діалог (розмови з польських аграріїв та українською стороною – ред.). Тільки так можна розв’язати велику проблему. Проблема двостороння і дуже потужна… Наші фермери борються за своє існування. Українська нація бореться за своє існування. Ситуація є катастрофічною з обох сторін, дивлячись з цієї точки зору, тому що рішучість обох сторін величезна, і цю проблему просто необхідно вирішити», – сказав він.

Чиновник не відповів, чи готовий Дуда бути «патроном» зустрічі, але наголосив, що зараз потрібна зустріч польського уряду на чолі з Дональдом Туском з урядом України і представниками ЄС. Крім того, коментуючи ідею Зеленського про зустріч на кордоні, він сказав, що «це не найбезпечніше» місце. На думку чиновника, краще зустрітися У Варшаві, Жешуві чи Любліні.

«Звісно, ​​це не будуть довгі обговорення, тому що вони не можуть відбуватися там. Це про символ. Ідея полягає в тому, щоб очистити кордон», – додав він.

Нагадаємо, що напередодні президент України Володимир Зеленський закликав польського президента Анджея Дуду та прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска приїхати до польсько-українського кордону для розв’язання питання блокади кордону польськими мітингувальниками. Туди ж до 24 лютого мають прибути члени українського уряду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *