Повідомити новину

ТРК Сігма

25березня2018

Лозівчани з 4 мікрорайону звинувачують цирки у перебоях зі світлом

світло, ТРК

За словами мешканців 38 будинку, циркачі підключаються до їхніх електромереж — і починаються проблеми з електрикою.

Востаннє люди сиділи у темряві на Новий рік, 31 грудня. Протягом дня у них кілька разів зникало світло. Працівники ЖЕКу тоді перевіряли — і переконалися, що проблеми з електрикою у багатоповерхівці були саме через шапіто. Начальник житлової обслуговуючої організації Станіслав Чиж запевняє, що це вже не вперше.

А ось директор ЖУКа Сергій Єршов говорить, що гастролери ні до чого: це електрики району електророзподільних мереж (РЕМу) неправильно приєднали кабель цирку до будинкових електромереж. Вони начебто переплутали фази.

Електрики це спростовують. Начальник Лозівського РЕМу переконує, підключення цирку на освітлення людських квартир жодним чином не впливає.

«Ми ж не до їхніх мереж підключаємо, а до увідного щита. ... Вмикається це на увідний щит, на кабель від підстанції. Це, як сказати, не напругу не зменшує, ніякого відношення немає, куди воно підключається», - переконує Іван Моісеєнко, начальник Лозівського РЕМу.

Відтак винуватці новорічних відключень поки достеменно не відомі. Аби їх не шукати знову, у Лозовій вирішили більше не підключати цирки до житлових будинків.

На майбутнє у місті планують зробити окремі точки підключення до електричних мереж, біля Палацу культури, та на площі Леніна, зазначив перший віце-мер Володимир Денисенко. Так буде легше, припустив він, проводити масові гуляння та приймати гастролерів.

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html

 


Коментарі  

+1 #1 Ал 16.01.2014, 15:09
Судя по всему состоялась банальная кража электроэнергии...Или кому-то заплатили?
Цитата | Скарга
+1 #2 Прохожий 21.01.2014, 14:35
Комментарий начальника ел. сетей повергает в шок. Это коммент для бабушек на лавочке. Подключение на вводный щит в случае проблем как раз и создаст отсутствие ел. в домах которые включены с этого самого щита. И еще: в контексте последних изменений в ПДД (о которых Сигма писала осенью) посмотрите что наворотил тот самый "Цирк". Сигма - где же ваши призывы всех штрафовать ? Вы видели что там теперь на поле твориться ? Как война прошла или целину пытались распахать. Это вам не безобидные автівки во дворах. Там буксовали грузовики на ГАЗОНЕ и вывезли вслед на своих колесах кучи грязи на дорогу по которой мы с вами все ходи и ездим а потом все это попадает нам в наши квартиры. Так что подбадривайте и дальше жителей "стучать" на безобидного соседа приехавшего на обед а тут типа не заметно ! Я так понимаю это яркий пример избирательно права в нашем государстве, кто платит (цирк) тому все можно и свет и газоны :cry:
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

Loading...
ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.