Повідомити новину

ТРК Сігма

25квітня2018

У Лозовій поховали вже другого учасника АТО – розвідника Олександра Бричука

ТРК

Розвідник Олександр Бричук загинув 16 серпня у передмісті Донецька. Він воював у складі добровольчого батальйону "Шахтарськ".

Під час розвідувальної операції Олександр з іншими учасниками групи потрапив у засідку терористів та підірвався. Разом з ним загинув його товариш, і ще двоє - отримали важкі поранення.

ТРК

За словами бійців "Шахтарську", добровольчого батальйону патрульної служби міліції особливого призначення, Олександр був перш за все дуже спокійною і врівноваженою людиною, користувався великою повагою, досконало виконував найважчі завдання і ніколи не жалівся.

«Якби не такі хлопці, як Сашко, які фактично ведуть розвідку боєм, втрати нашого батальйону були б значно більші. Це для нас дуже велика втрата», - розповідає Василь, боєць «Шахтарську».

Лозівчани прощалися з Олександром Бричуком 20 серпня у районному будинку культури. Там відбулась панахида за вбитим воїном. Поховали розвідникам на головній алеї центрального кладовища, поруч з танкістом Олександром Лавренком, який загинув також поблизу Донецька місяць тому.

ТРК

 

Як розповів батько Олександра Бричука – Василь, син переїхав до Лозової 6 років тому, але продовжував працювати у Севастополі, де народився. Записався у добровольці ще на початку АТО. Пояснював, не хотів, аби і на Донбасі свавільничали «зелені чоловічки», як у Криму.

Найважчу роботу розвідника Олександр обрав, тому що добре володів бойовими мистецтвами, мав гарну фізичну і моральну підготовку. Сашка змалечку гартував тато – воін-інтернаціоналіст.

Олександру Бричуку було 38 років. У нього залишилося дві повнолітні доньки.

Анна Скрипник

 

    
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

-2 #1 Александра 21.08.2014, 21:40
Вообще-то одна дочь несовершенно летняя!
Цитата | Скарга
0 #2 Яся 22.08.2014, 12:24
Молодшій доньці Олександра Бричука, як сказав його батько, тільки йде 18 рік. Дякую за уточнення.
Цитата | Скарга
+4 #3 Баба Галя 22.08.2014, 16:33
Светлая и вечная память Герою-Защитнику Украины!!!
Цитата | Скарга
+4 #4 ВадимС 25.08.2014, 09:27
Мы все в долгу перед вами . Вы - наши герои и примеры ,а не истуканы на площадях и чиновники в мавзолеях . Вечная память !
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.