Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

25травня2017

На Лозівщині батьки готові перекривати залізницю та дорогу обласного значення, щоб не закрили школи

На Лозівщині знову закривають школи. За рішенням депутатів райради у двох найбільших селищах району закрили навчальні заклади: НВК у Краснопавлівці та ЗОШ №1 у Орільці. Ліквідацію пояснюють браком коштів на утримання техперсоналу та енергоносіїв у наступному році, однак батьки та депутати селищ запевняють, знайшли вихід із ситуації і наполягають скасувати рішення.

  
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі   

+7 #16 Потрібні зміни 10.03.2017, 23:43
#14 Депутатський запит.
Ви трішечки,( на одну мінімальну зарплату більше,) помилилися.
Цитата | Скарга
+13 #17 Злая 11.03.2017, 07:29
Цитую Правдоруб:
Так где же патриоты, почему ничего не делают?!
Или патриотизм заканчивается разрисовыванием улиц, мостов и стен...

Ну почему,можно ещё оджатся раз двадцать,может и произойдёт чудо.
Цитата | Скарга
+34 #18 коллегиум 11.03.2017, 20:47
Увидел видео, вспомнил как закрывали наш коллегиум, сразу выставил видео в Фейсбук и ВК пусть видят все что творят в Лозовском р-н петренко, бойко, лаптев с молчаливого согласия красноперова. Да еще, почему в закрытии двух школ заинтерисован шевченко?????
Цитата | Скарга
+31 #19 неравнодушная 11.03.2017, 22:20
Необходимо настоятельно "попросить"!!! НАБУ и НАЗК чтобы ответили на вопрос (коллегиума), а то смотря на декларации районных руководителей, можно подумать что наши районные кЭрманичи, живут на одну минимальную зарплату.
Цитата | Скарга
+19 #20 Українець UA 13.03.2017, 23:01
ВНИМАНИЕ !!! Всем кому известна информация о коррупционных схемах "кЭрманичей" Лозовского района, и их левые незадекларированые доходы, розмещайте ее в соцсети. КОРРУПЦИЯ БОИТСЯ ОГЛАСКИ !!!
Цитата | Скарга
-1 #21 * 14.03.2017, 09:12
Наивный дурак
Цитата | Скарга
+8 #22 Дюймовочка. 14.03.2017, 12:58
Цитую Депутатськия запит:
Цитую Потрібні зміни:
Вдивіться уважно в обличчя заступників Красноперова - Шевченко, Петренко та помічника народного депутата Неділько. Знайомі "діячі", ви їх бачили на протязі дуууже великого часу у різних партіях і тільки на керівних посадах. Яка з них користь була? Хто може щось про цих людей гарне повідомити? Вони дуже гарно вміють пересідати з одного крісла на інше, молоти язикам усяку лабуду, всіляко імітувати кипучу роботу. Зробіть, будь ласка, депутатський запит та дізнайтеся яку вони отримують зарплатню - її вистачить на утримання шкіл та ще й залишиться. Здихайтеся у першу чергу цих літунів, не такий великий обсяг роботи у депресивному районі щоб громада утримувала такий баласт на своїй шиї.

Cамая крутая у Петренка - 30000 грн.Когда же ему бедному за школу переживать. В городе закрыл и в районе закроет .А вы думаете зачем его брали ?


В видео прозвучала цифра 400000 грн на Орельскую школу. Увольняем Петренко - 360000 грн в год +22%+18%+1,5% которые за него не придется платить социалку и подоходный с военным сбором итого получаем 509400 грн. в год. Вот вам и деньги на содержание школы и даже еще лишние будут.
Как по мне так стоило Петренко поменять на школу - от школы пользы больше.
Цитата | Скарга
+16 #23 імпічмент червоному 14.03.2017, 13:34
судячи с лайків на гнівних постах команда красноперова уже всіх дітсала. Світлична куди ти дивишся? хоча і вона вже відмовляється нашого серьожу григоровича приймати. так за вуха його тягнуть до часу коли зелений об'єднає Лозівщину. забере собі земельки щоб ще на помідорчики вистачило. була степанівка, тепер стане зеленівка замість лозівщини. раби готуйте спини.
Цитата | Скарга
+12 #24 батькам 14.03.2017, 22:09
Требуйте проверки районной финчасти, фининспекцией, Державной аудиторською службою України.
Цитата | Скарга
+3 #25 мрія 22.03.2017, 19:06
Инициативная группа! Коль пошла такая пьянка, обратитесь на телевиденье! Есть такой дядька как Константин Стогний. Довольно таки неплохой человек. Думаю, он поможет. Его можно найти в фэйсбуке. У меня все.
Цитата | Скарга
+1 #26 Депутат Балтики 22.03.2017, 22:09
Только услуги у кости недешевые
Цитата | Скарга