Як створити оригінальний інтер’єр у кантрі-стилі

Як оформити інтер’єр в стилі кантрі

Стиль кантрі є одним з найпопулярніших інтер’єрних напрямків, який поєднує в собі спокій, затишок та невимушеність. Він виник у сільській Америці і з течією часу завойовує серця людей по всьому світу.

Характерні риси кантрі стилю – використання деревини, натуральних матеріалів і натуральних відтінків. У кантрі важлива атмосфера родинного затишку, яку створюють елементи дерев’яних меблів, текстилю з малюнками в клітину, багато теплого освітлення.

У стилі кантрі використовуються різні предмети декору. Це можуть бути якісь старі, антикварні речі або речі, які здаються старими, навпроти стіни можна розмістити вітальню старого м’якого крісла з патинованій каретці, або поставити комод або шафу зі склою.

Стіни

Стіни

В стилі кантрі особливу увагу слід приділити стінам, оскільки вони великою мірою впливають на загальний вигляд інтер’єру. Основними матеріалами для оздоблення стін у стилі кантрі є дерево, штукатурка і текстиль.

 • Дерев’яні дошки – це найпопулярніший варіант для оздоблення стін у стилі кантрі. Важливо вибрати натуральне дерево з видимою структурою, яке надасть кімнаті затишок і теплоту.
 • Штукатурка – ідеальне рішення для тих, хто бажає стильного і лаконічного інтер’єру. Значна перевага штукатурки полягає в тому, що вона візуально розширює простір і дає можливість експериментувати з кольорами і фактурою.

Окрім основних матеріалів, ви можете використовувати інші елементи при оздобленні стін у стилі кантрі:

 1. Текстиль – використання гобеленів, занавісок і штор додасть комфорт і затишок в кімнаті. Ви можете вибрати текстиль з вишивкою або романтичним візерунком, що підкреслить стиль кантрі.
 2. Картини і фотографії – підберіть малюнки або фотографії, які допоможуть створити атмосферу сільського життя. Наприклад, зображення лука або живописного пейзажу.
 3. Полиці і відкриті полиці – це чудовий спосіб організувати простір і викласти на показ ваших улюблених речей, наприклад, старовинні посуд або сувеніри. Вони також мають практичне значення.

Вибравши матеріали для оздоблення стін у стилі кантрі, можна приступати до їх виконання. Пам’ятайте, що кожен елемент повинен зберігати загальний стиль і не перевантажувати простір.

Підлога

Підлога

В інтер’єрі стилю кантрі підлога відіграє важливу роль. Це основний елемент, який визначає атмосферу і стиль приміщення. Щоб створити красивий і затишний інтер’єр, варто звернути увагу на такі деталі:

 • Дерев’яна підлога. Дерево – основний матеріал для підлоги в стилі кантрі. Воно надає кімнатам теплоту і затишку. Для досягнення бажаного ефекту, можна використовувати сосну, дуб або ясен. Також підлогу можна обробити античними методами, щоб додати відчуття старовинності і зношеності.
 • Ламінат або паркет. Якщо важко знайти натуральне дерево для підлоги або ви з вагою ставитеся до використання дубової дошки, можна вибрати ламінат або паркет. Вони досить відмінно імітують дерево і з легкістю доповнять кантрі-стиль.
 • Старовинна плитка. Ще один варіант підлоги в стилі кантрі – це старовинна плитка. Вона часто має виразний малюнок, що додає образу більше індивідуальності і оригінальності.

Також враховуйте високу якість матеріалів, акуратне виконання монтажу і дотримання відповідних технологій. Це гарантує надійність і тривалість експлуатації підлоги в стилі кантрі.

Стеля

Стеля

Красиві стелі є важливою складовою елементом інтер’єру в стилі кантрі. Вони можуть бути виконані в різних варіаціях, але завжди відображають характерний шарм та затишок цього стилю.

Декоративні балки чи плити з дерева створюють неповторний ефект і додають стелі додаткового обсягу. Використання природного дерева в стелі додає їй природної краси та тепла.

Іншим варіантом красивої стелі можуть бути стельові фрески або малюнки, що відображають природні мотиви, яскраві акценти тощо. Це може стати головним акцентом інтер’єру та створити атмосферу незвичайності.

На сьогоднішній день дуже популярним варіантом є використання натяжних стель. Вони можуть мати різну гаму кольорів та віддзеркалювати світло, що створює візуальний ефект простору.

У кантрі-стилі можна використовувати й прості стандартні стелі, але обов’язково з використанням гармонійних кольорів та деталей, що доповнюють загальний образ інтер’єру.

Загальні рекомендації

Загальні рекомендації

Оформлення інтер’єру в стилі кантрі передбачає використання природних матеріалів та стильних деталей, які надають приміщенням особливий шарм. Ось кілька загальних рекомендацій для створення красивого інтер’єру в стилі кантрі:

 1. Кольорова гама:
 2. Колірні поєднання в стилі кантрі можуть бути різноманітними, але переважають природні відтінки і пастельні кольори. Використовуйте зелений, синій, коричневий та жовтий кольори, які нагадують про природу і гармонію. Також додайте акцентні кольори, що створюють контраст.

 3. Меблі:
 4. Вибирайте меблі з дерева або імітацію дерева. Предпочитайте “старі” меблі з простою геометрією, вибитими ніжками або різьбленими деталями. Меблі повинні бути зручні і функціональні, з використанням в’язок, вати, шовку або стилізованих канатів для обтягування.

 5. Текстурні матеріали:
 6. Додайте до інтер’єру текстиль і тканини з відчуттям шерсті, котону або льону. Виготовлені вручну та фактурні матеріали роблять приміщення більш природним і затишним.

 7. Декор:
 8. Використовуйте декоративні елементи, такі як теракотова посуд, дерев’яні рамки, миски з воску і живі квіти, щоб створити атмосферу літнього дачи. Також розмістіть на стінах картини або плакати з сільськими пейзажами або зображеннями тварин.

 9. Підлога:
 10. Встановіть дерев’яну підлогу або використовуйте ламінат зі структурою дерева. Також можна викласти підлогу керамічною плиткою або використовувати природний камінь.

Загалом, в дизайні інтер’єру кантрі головне – це створення комфортного і близького до природи простору. Вишукані деталі і неповторність стилізації – основні переваги кантрі. Створіть свій унікальний і красивий інтер’єр у стилі кантрі, і ви будете насолоджуватися теплим і затишним атмосферою вашого дому.