Проїзд у маршрутках збільшиться у півтори рази – Новини Лозової – ТРК Сігма

Проїзд у маршрутках збільшиться у півтори рази

Пасажироперевізникам вдалося довести міській владі, що без підвищення тарифів далі вони працювати не можуть.

З 11 лютого дорожчає проїзд у лозівських маршрутках. Пасажироперевізникам вдалося довести міській владі, що без підвищення тарифів далі вони працювати не можуть. Цього вівторка міськвиконком видав постанову про погодження нових тарифів.

Вартість найкоротшого маршруту, “4 мікрорайон — Центральний ринок”, становитиме 2 гривні. Усі інші — ще дорожчі. “Мікрорайон — Панютине або Центральна райлікарня” — 3 гривні. З ринку до Домахи — 2,5 грн. та стільки ж коштуватиме проїзд до Лісовського та Червонопартизанської.

За словами самих маршрутників, по ним вдарило здорожчання запчастин та палива, підвищення мінімальної зарплатні та закриття мосту біля вокзалу. Кажуть, на старих тарифах їздять вже два роки, і, як мінімум, рік ті ціни себе не виправдовують.

Тарифи, запропоновані перевізниками, перерахували у відділі економіки міськради. Його начальник Сергій Гранкін говорить, вартість вдалося трохи знизити і округлити, позбавившись від копійок. Нічого зайвого перевізники начебто не попросили.

Лозівчани ж з новими тарифами не погоджуються. Кажуть, у ціні зараз зростає все, окрім зарплатні та пенсії.

Єдине, чим можуть зарадити у міськвиконкомі, – ретельно стежити за тим, як маршрутники виконують умови договору про пасажироперевезення. Зокрема, відповідно до цього документу, водій не може відмовити жодному пільговику. Обмежень на кількість пасажирів пільгового контингенту не існує. У випадку чого скаржитися можна до відділу захисту прав споживачів. Він знаходиться у будівлі міськвиконкому.