У Лозовій перші офіційні змагання з мотокросу провели на кубок Слобожанщини +vd

За перемогу боролися 70 учасників різного віку. У мотокросі брали участь спортсмени з різних областей України і Росії.

Трюкові гонки на залізних конях зібрали кілька тисяч лозівчан. У мотоперегонах брали участь спортсмени від 6 до 60 років. Гонщиків поділили на 8 класів за віком та типом мотоциклу.  Розпочали гонки наймолодші. Серед них єдина дівчинка — лозівчанка Ліза Гамелюк, яка  їзить тільки тиждень.

 

Для кожного класу мотокросерів заїзд тривав чітко визначений час. По його завершенні чим швидше учасник приїде на фініш, тим більше балів він отримає.

Після двох заїздів судді визначили переможців у кожному класі. Ліза Гамелюк призове місце не зайняла, однак дівчинку все одно нагородили. А ось наш земляк Данило Краснорудський посів третє місце.

Хоча глядачам видовище сподобалось, та й швидка з пожежними не знадобилися, організатори змагань зазначають, що все пройшло трохи не так, як хотілося б. Можливо це взагалі останні мотопрегони, які бачили лозівчани. Організатор Олександр Краснорудський говорить, що на проведення мотокросу потрібні великі гроші, яких у нього немає. Тому чоловік закликає небайдужих до цього спорту допомогти фінансово, щоб і далі у місті проходили такі змагання.

Ірина Лєушканова

 

 

{youtube}qUbzzsmNCbk{/youtube}