Без зупинок і світлофорів

Квартальні поскаржилися на неврегульованість об’їзного пасажирського маршруту. Людям не вистачає зупинок і світлофору.

Зміна маршруту міського пасажирського транспорту викликала купу запитань у лозівських квартальних. Вчора пройшов їхній щомісячний збір у міськвиконкомі. Коли шляхопровід біля вокзалу закрили, автобуси пішли в об’їзд через приватний сектор. Однак мешканці Авилівки і Сахаліну скаржаться не стільки на шум і вібрацію, скільки на те, що рух досі залишається неврегульованим.

Закритий міст маршрутки тепер об’їжджають по вулиці Ломоносова, далі під трубою і по вулиці Миру. Величезний гак автобуси роблять з однією-єдиною зупинкою,  – “Розплідник”, вже за трубою. На Ломоносова ж зупинок немає. Квартальні просять: нехай маршрутки підуть по Орджанікідзе. Там зупинки є.

Але це, як з’ясувалося, неможливо. По Орджонікідзе, за інформацією міського жилкомунгоспу, заборонено їздити вантажному транспорту, бо руйнуються будинки. Районні маршрути затвердила область — вона на заборону не зважила. Місто ж так не може. Чиновники обіцяють: зупинки для людей будуть, але на Ломоносова.

Вже за годину після зборів міськвиконкомівська робоча група виїхала на Ломоносова. Місцевість обстежили, тепер члени групи готують пропозиції, де саме будуть зупинки.

Просили квартальні і додатковий світлофор біля зупинки “Промінь”: через щільний потік транспорту у години пік автобуси довго чекають лазівки між машинами. Проте комунальники вважають, що у світлофорі немає потреби, а ось регулюючі знаки, запевняють, тут вже встановили. Як і всюди, де було потрібно, по об’їзному шляху.

Якщо і в подальшому у мешканців приватного сектору залишатимуться претензії до маршруток чи руху транспорту через Сахалін та Авилівку, начальник відділу з захисту прав споживачів Павло Чеботарьов закликає звертатися до нього. Його телефон 2-32-33. Як обіцяє чиновник, у його відділі усіх вислухають і вживуть заходи з усунення проблем.