Домашня сторінка / Новини / На Панютинський психдиспансер поскаржилися

На Панютинський психдиспансер поскаржилися

Погано годують, зачиняють, примушують працювати. Така скарга прийшла до Лозівської прокуратури.

Погано годують, зачиняють, примушують працювати. Така скарга прийшла до Лозівської прокуратури від одного з пацієнтів Панютинського психо-неврологічного диспансеру. Щоправда, панютинський утриманець поскаржився одному з прокурорів у Києві, але скаргу переслали сюди. На початку лютого місцева прокуратура почала комплексну перевірку. Вона ще триває, тож усі висновки — попередні.

 

За словами Лозівського міжрайонного прокурора Володимира Калюги, порушень, на які посилається заявник, поки що не виявлено. До того ж, сама ця особа зараз відмовляється від того, що писала таке звернення. Співробітники прокуратури опитали близько 30 пацієнтів. Таких, які б повідомили про порушення їхніх прав, немає.

Останнього разу прокуратура перевіряла психдиспансер два роки тому. Були виявлені, зокрема, переповненість окремих корпусів, підвищений рівень вологості та вмісту аміаку у повітрі, купівля продуктів за завищеними, на думку КРУ, цінами. Але ледь не половина порушень була пов’язана з недофінансуванням закладу. Це відсутність ремонтів, недостатність білизни, бідність раціону.

0