Стартує оздоровчий сезон

Дітей-пільговиків вже почали відправляти до літніх таборів. На програму оздоровлення малечі місто витратить 420 тис.грн.

У Лозовій організацією відпочинку дітей пільгових категорій займаються міський відділ у справах сімї та молоді і відділ освіти. Зазвичай таких дівчаток та хлопчаків відправляють до заміських оздоровчих таборів. А про іншу малечу повинні піклуватися їхні батьки.

Якщо вони працюють, придбати путівку до табору можна або через профспілковий комітет або через Фонд соціального страхування.

Як повідомила Олена Деняк, заступник начальника міського відділу у справах сім’ї та молоді, середня вартість путівки до оздоровчого табору цього літа становить 2600 гривень. Олена Деняк обіцяє, що плакати з переліком дитячих таборів Харківщини найближчим часом з’являться у громадських місцях Лозової.

Оздоровленням дітлахів опікується і місто. З бюджету на ці цілі виділили майже 420 тисяч гривень. Ці гроші підуть на організацію пришкільних таборів, таборів праці та відпочинку, на наметове містечко на річці Бритай, а також на переведення в санаторний режим дитячих дошкільних закладів.