Дочекалися татамі

Обіцяне татамі отримали дзюдоїсти ДЮСШ “Олімпія”. Його привезли у середу і розподілили між двома тренерами.

Обіцяне татамі отримали дзюдоїсти ДЮСШ “Олімпія”. Його привезли у середу і розподілили між двома тренерами. Справжнє борцівське покриття у секції дзюдо чекали понад три роки. Воно обійшлося місту у 50 тисяч гривень. Тепер діти задоволені, а дорослі вдячні.

Більше ніяких заборон: дзюдо у дитячо-юнацькій спортшколі “Олімпія” можна займатися у повну силу. Раніше, через погане покриття, тут забороняли більшу частину вправ. Тепер хлопці вчитимуть все, як годиться.

Час без татамі не можна вважати втраченим, говорить тренер Олександр Молодан: заняття тривали, хоч і без кидків, тож рівень підготовки вдалося більш-менш утримати. Але нове татамі — таки свято і шлях до перемог. Наставник хлопчаків запевняє, що у його вихованців з’явилося набагато більше бажання займатися.

Тепер на цьому татамі не лише тренуватимуть дітей, а проводитимуть змагання, на які запрошуватимуть гостей з інших міст. Олександр Молодан мріє відновити турнір Захисника Вітчизни, у спорткомітеті говорять і про більш масштабні змагання. І усі дякують міському голові. Як запевняє директор “Олімпії” Сергій Нестеренко, татамі у його школі з’явилося завдяки особистим турботам мера Сергія Степанова.

Керівництво ДЮСШ особливо дякує батькам, які ходили, просили, вимагали і писали листи. Самі мами теж задоволені: у їхніх дітей є повноцінні заняття на безпечному покритті.