Свято маленьких випускників – Новини Лозової – ТРК Сігма

Свято маленьких випускників

Вихованці дитсадків попрощалися у п’ятницю зі своїми другими домівками. Маленькі випускники тепер мріють про школу.

Цього року восьмий дитсадок святкує ювілей – йому виповнилося 40 років. Сьогоднішні випускники – діти перших вихованців навчального закладу. «Зараз приводять дітей батьки. Ті, що у нас були вихованці. Наших вихованців сьогоднішніх випускають вихователі зі стажем роботи, які віддають душу і серце дітям», – говорить Людмила Кудіна, завідуюча дитсадком №8.

Тетяна Яковлева – педагог за покликанням. У кожного свого вихованця жінка вкладає частинку своєї душі.«Я їх зустрічала, я за них переживала, – зі сльозами на очах розповідає вихователька. – Я впевнена, що з моїми дітками у майбутньому все буде гаразд».

Мріями про школу ділиться випускниця Ліна. Вона точно знає, що у школі її навчать читати та писати. Якнайшвидше сісти за парту мріє і Руслана, однак сьогодні дівчинка трішки сумує за вихователями.

За святково вбраною Русланою спостерігає молодша подруга Лєра. Наступного року дівчинка теж буде випускницею, тож вже сьогодні мріє про майбутню сукню. «Вона обов’язково має бути зеленою», – говорить мала.

Доки молодші лише чекають на своє свято, з мріями про школу та світле майбутнє випускники вже запустили у небо повітряні кульки.