У Лозовій горіло складське приміщення

20 листопада о 07:36 до служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу у складському приміщенні приватного підприємства за адресою: м. Лозова, вул. Академіка Павлова, 3. Про це повідомили на офіційному сайті Головного Управління ДСНС України у Харківській області.

 

До місця події виїхало 2 підрозділи пожежно-рятувальної служби ДСНС, підрозділ відомчої пожежної охорони Лозівського ковальсько-механічного заводу та пожежна команда Лозівського хлібоприймального пункту.

 На момент прибуття співробітників ДСНС встановили, що горить одноповерхова металева складська будівля ангарного типу. Вогнем була охоплена вся її площа у 420 кв.м. Всередині складу знаходились котушки з папером, дерев’яні піддони, готова продукція в упаковці. Все це горіло з виділенням великої кількості теплової енергії та диму.

Також складності в гасінні вогню додавало горіння матеріалів утеплювача, котрими всередині було оздоблене складське приміщення. Під час горіння саме цих матеріалів виділялось найбільша кількість токсичних продуктів горіння.

 На відстані біля 10 метрів від пожежі був розташований ще один подібний ангар. Завдяки оперативним діям рятувальників він не був зачеплений вогнем.

 О 08:00 пожежу було локалізовано, о 10:05 повністю ліквідовано. Причина виникнення пожежі з’ясовується.