Людей турбує комуналка

Про свої комунальні негаразди мешканці 4-го мікрорайону розповіли на сходах Лозівському міському голові Сергію Степанову.

Четвертий мікрорайон хоча і порівняно новий, але комунальних проблем, судячи з виступів мешканців, тут чимало. Люди скаржилися на холод у квартирах, на відсутність дитячих майданчиків і на діряві покрівлі.

 

Проблема покрівель у нашому місті дуже болюча. Як сказав мер Сергій Степанов, у цьому році ще жодну покрівлю капітально не відремонтували. Якщо ж такі ремонти почнуться, пообіцяв, що над ними здійснюватиметься суворий контроль. Однак на той бюджет, який є, багато не зробиш.

На рік на капітальний ремонт у міському бюджеті закладено 400 тисяч гривень. Ремонт однієї покрівлі у середньому «затягує» на 150-170 тисяч.  А багатоповерхових будинків у місті 392.

Вихід із ситуації Сергій Степанов вбачає у створенні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Говорить, що їм зараз держава обіцяє гроші на капітальні ремонти.

Зверталися люди і з іншими питаннями. Зокрема мешканці будинку 41-А обурювалися поведінкою водіїв, які перетворили життя їхніх дітей на суцільну небезпеку. Жінки розповідали, що їхні діти виходять з під’їзду і відразу потрапляють на дорогу, бо повз їхнього будинку їздять вантажні машини на «Янтар», а ще паркуються авто з сусідніх дворів.

Сергій Степанов пообіцяв розібратися і в цьому питанні, і зробити цю дорогу тупиковою.

Усі проблеми, з якими зверталися мешканці, занотовували спеціалісти міськвиконкому, аби потім ці питання вирішити.

Інна Воробйова