Домашня сторінка / Новини / Благодійний фонд «Патріоти», за ініціативи його засновника нардепа Анатолія Гіршфельда, продовжує допомагати закладам освіти, медицини та культури округу

Благодійний фонд «Патріоти», за ініціативи його засновника нардепа Анатолія Гіршфельда, продовжує допомагати закладам освіти, медицини та культури округу

17 червня фінансову підтримку у придбанні вікон, дверей та килимового покриття отримали 3 сільради Красноградського району.

Берестовенська школа, на Красноградщині, від «Патріотів» і їхнього засновника Анатолія Гіршфельда отримала сертифікат на придбання вікон.
Фонд допомагав також навчальному закладу меблями. Зберегти матеріальну базу навчальних закладів на території сільради і не дати їх закрити, закликали нардепа батьки.

Ступінь сільської школи збираються понизити до 5 класу. Дітей середніх та старших класів возитимуть до іншого села. Батьки переконані, з розбитими дорогами – це небезпечно, крім того, уроки у різних класів закінчуватимуться по-різному, хто наглядатиме за дітьми.

Анатолії Гіршфельд попросив людей письмово звернутися до нього. Нардеп на рівні області вестиме перемови, як залишити навчатися дітей вдома. Повідомив, проблема в освітній галузі – одна з найгостріших в окрузі.

Мешканці Берестовеньок подякували «Патріотам» та їхньому засновнику за підтримку.
У Зоряному, на Красноградщині, «Патріоти» допомогли придбати двері для сільського клубу, а у Піщанці фонд посприяв з килимовим покриттям для дитячого садочку.
Піщанська сільська голова також подякувала за обладнання для місцевого медзакладу. Анатолій Гіршфельд у відповідь пояснив, активно зайнявся доукомплектацією всіх сільських ФАПів та амбулаторій округу. Виділити все, що має бути за медичними нормами, нардеп особисто попросив віце-прем’єра Павла Розенка.

0