Лозівський мер провів перший осінній схід

Ледь не найбільшу критику команда міського голови отримала за питання, для вирішення якого не потрібно грошей.

 

 

Першу осінню зустріч з лозівчанами провів міський голова Сергій Степанов. Цю практику він почав ще влітку. Тоді у різних частинах Лозової пройшло кілька подібних сходів. Цього разу на зустріч, яка 6 жовтня проходила у дворі третьої школи, зібралися півтори сотні людей. Їхні зверення були майже повністю комунальними. Однак ледь не найбільшу критику команда мера отримала за питання, для вирішення якого не потрібно грошей. Послухати і подивитись на мера у шкільному дворі зібралися мешканці другого і сусіднього, першого мікрорайонів. Сергій Степанов традиційно почав з інформації про те, як влада покращує життя лозівчан. Він відзначив, що одразу три організації ремонтують дороги на 7 мільйонів, виділені областю. В активну стадію перейшов і довгоочікуваний ремонт мосту біля вокзалу. За словами міського голови, він не ручається, що шляхопровід відкриють точно 4 листопада, як обіцяє залізниця. Але це напевно відбудеться у листопаді, запевнив Сергій Степанов.

Щоб поставити питання меру, перед мікрофоном вишикувалася черга. Звернення – на 90% комунальні: під’їзди, покрівлі, відмостки, шви будівель.

З мером на схід прийшли його заступники та керівники практично усіх міських служб. Там, де питання торкалися наведення ладу, міський голова давав так звані протокольні доручення. Більшість з них мають виконати протягом 10 днів. Щодо ремонтів будинків Сергій Степанов повідомив: на майже 400 лозівських багатоповерхівок у бюджеті є тільки 400 тисяч. Все, на що здатне зараз місто, – ремонт у найбільш кричущих випадках. На усе інше треба вимагати грошей з держави шляхом створення ОСББ, сказав мер.

Та ледь не найгострішу критику на сході міська влада отримала за питання, яке не вимагає грошей. Літня лозівчанка поскаржилася, що люди мало знають про культурне життя міста, бо немає реклами – майбутніх заходів та різноманітних гуртків.

Це питання, як і усі інші, ретельно занотували працівники міськвиконкому. У подальшому, говорять, робота вестиметься по кожному зі звернень.

Валерія Гецко