Злочиннісь на Лозівщині зросла, бо не вистачає міліціонерів

Про це на сесії міськради заявив в. о. начальника Лозівського міськрайонного відділу міліції Олег Чуб.

 

 

За 9 місяців цього року у Лозовій скоїли близько 700 злочинів. Виконуючий обов’язки начальника міліції Олег Чуб акцентував, що криміналу на мікрорайонах більше, ніж в інших частинах міста. Значно зросло число вбивств та розбоїв. Такий зріст злочинності головний міліціонер міста пояснив нестачею кадрів.

А ще Олег Чуб підкреслив, що ізолятор тимчасового утримання, який знаходиться у самому райвідділку, терміново потребує ремонту. Обласне керівництво виділило лозівським колегам 500 тисяч гривень, але їх на відбудову не вистачає. Тільки проект коштує більше мільйону. Головний міліціонер зазначив, що якщо ми прагнемо потрапити до Євросоюзу, то ізолятори тимчасового утримання повинні відповідати євроумовам. Приміщення мають бути комфортними, зручними, мати телевізор. Усе, щоб людині було приємно сидіти.

Грошей на ремонт ізолятора, на пальне виконуючий обов’язки начальника попросив у мера. Останній проникся проблемами міліції і пообіцяв чимось допомогти.

А ось на прохання депутатів розповісти про свої плани про майбутню роботу Олен Чуб відповіді не дав, сказав, час покаже.

Дар’я Олійник