У конкурсі солодощів перемогли солоні вареники

Солодощі як метод боротьби з депресією обрали у Лозівській міській лікарні і вирішили провести конкурс випічки.

Солодощі як метод боротьби з депресією обрали у Лозівській міській лікарні і вирішили провести конкурс випічки. Присвятили його святу Покрови.

 

Це не перше подібне змагання у цьому закладі. До Дня медика тут проводили конкурс рукодільниць. Він дуже сподобався учасникам, і вони попросили продовження.

Головний лікар Лозівської міської лікарні Алла Шолом вважає, що такі заходи неабияк об’єднують колектив. Ще один вагомий аргумент на користь конкурсу від головного лікаря: зараз у багатьох починається осіння депресія, а солодощі дуже добре допомагають з нею боротися.

Усі відділення лікарні підійшли до конкурсу з фантазією та душею. Жіноча консультація зробила торт у вигляді капусти з малятами. Тим самим показала, де слід шукати дітей. І листя капусти, і самі малюки були їстівні. Представляла шедевр свого відділення у віршованій формі завідуюча Вікторія Лісова.

Не менш цікава робота була у інженера з охорони праці Юрія Бубиря. Він любить своїх колег за великі гарні очі, але зобразив дещо інші частини жіночого тіла.

Тематику конкурсу — свято Покрови – обіграло відділення сімейної медицини. Медики прийшли у костюмах, а гостей пригощали варениками, короваєм та сивухою. За це і отримали перше місце.

Друге місце вибороло відділення офтальмалогії та отоларингології. Хоча ця випічка не виділялися оригінальним оформленням, але її смак суддям (серед яких були самі ж медики) припав душі.

Третє місце отримали стоматологи. Після свята всі учасники розійшлись по відділенням куштувати власні роботи.

Дар’я Олійник