Лозівчани воюють за горіх

Дерево росло 25 років і раптом стало заважати людям. Все почалося з приїзду нових мешканців.

Горіх посварив мешканців будинку 21Д на 3 мікрорайоні. Дерево росло 25 років і раптом стало заважати людям. Все почалося з новоселів на третьому поверсі.  Ще минулої осені вони хотіли спиляти горіх, але інші мешканці під’їзду їх зупинили. Цього року до одних незадоволених сусідів приєдналися інші. Теж з третього поверху. Вони і найняли знайомого, щоб той спиляв ледь не півдерева.

Ірина Семененко, яка мешкає у цьому під’їзді, каже: бачила, як незнайомий чоловік напідпитку пиляв гілки. Жінка стала його сварити. Той кинув пилку та утік. Пилку на очах у всіх забрали мешканці 30 квартири, яка знаходиться на третьому поверсі.

Більшість мешканці під’їзду обурені вчинком своїх сусідів. Кажуть, нещодавно прибирали вже гілки, які буцімто заважали третьому поверху. Робили це акуратно. А ось нинішній лісоруб обережністю не переймався. На диво вікна не побив.

За словами Людмили Корчагіної, начальника відділу благоустрою управління ЖКГ та будівництва Лозівської міської ради, мешканці 19 квартири, які нещодавно живуть у будинку, писали заяву в міське управління житлово-комунального господарства. Просили обпиляти дерево. Оглянувши горіх, спеціальна комісія постановила дерево все-таки обрізати. Однак це мали право зробити лише працівники спеціальної служби, яка займається деревами.

Мешканці обох квартир третього поверху комунальників не дочекались. Вирішили самі обрізати дерево. Та насправді повністю його понівечили. Горіх доведеться зрубати. За свою самодіяльність люди, скоріше за все, заплатять штраф – від 340 гривень.

Прихильники горіха поскаржилися у міліцію. Кажуть, через спиляне дерево влітку у їхніх квартирах буде справжнє пекло. Особливо тяжко почуватиметься сусід з 4 поверху. Чоловік наполовину паралізований, виходити на вулицю не може. Літом гуляв на прохолодному балконі. Тепер і цю необхідну радість у нього забрали.

Анна Скрипник