Як виконати біотатуаж брів з використанням природного хни

Як зробити біотатуаж брів хною

Біотатуаж брів хною – це природний спосіб надати брявам бажаний колір і форму. Ця процедура дуже популярна серед жінок, оскільки вона не тільки покращує вигляд обличчя, але і додає природності і загалом зробить брівки виразнішими і густішими.

Переваги біотатуажу брів хною полягають у його впливі на структуру волосків брів. Хна має властивість зміцнювати волоски, оберігати їх від пошкоджень і впливу негативних чинників навколишнього середовища, тому брівки після біотатуажу стають густішими, міцнішими і більш здоровими.

Для біотатуажу використовують розчин хни, який містить спеціальні компоненти, що надають барву і впливають на кінцевий результат. При використанні хни не потрібно фарбувати брів допоміжними засобами, оскільки фарбник сам по собі є досить насиченим. Все, що треба зробити, – це обробляти брівки хною і залишити на певний час.

Хна для фарбування брів

Хна для фарбування брів

Хна – це природний рослинний барвник, який використовують для фарбування брів. Розчин хни має вигляд зеленуватої пасти, яку перед використанням треба обробляти. Коли компоненти розчину змішуються, вони утворюють густу консистенцію, яку потрібно наносити на брови.

Перед пофарбуванням брів хною, варто врахувати деякі умови. Зробити біотатуаж хною найкраще в умовах, коли ви не поспішаєте і можете спокійно провести процедуру. Результат такого фарбування буде помітним вже відразу після вимивання хни.

Хна дозволяє надати брів природний і яскравіший колір. Вона не допоможе змінити колір брів кардинально, але робить його більш насиченим. Соком хни можна обробляти брівки перед фарбуванням, щоб вони стали більш слухняними.

Коли хна вже нанесена на брови, потрібно чекати приблизно одну годину, доки фарба буде висихати. Після цього треба злегка змити хну з бров і підібрати кінцевий колір фарби. Це можна зробити, додавши кілька крапель фарби в розчин. Потім фарбу наносять на брівки і залишають на певний час, відповідно до вказівок фарби.

Фарбування брів хною – це біотатуаж, що може тривати від 3 до 7 днів. Хна не має хімічних компонентів, тому вона не шкодить шкірі і брівцям. Вона надає натуральний і виразний колір брів, особливо в поєднанні з мехенді. Однак, якщо ви хочете змити хну з обличчя швидше, то варто використовувати спеціальні засоби, які допоможуть змити фарбування за кілька днів.

Як в домашніх умовах фарбувати брови хною

Як в домашніх умовах фарбувати брови хною

Біотатуаж брів хною, також відомий як мехенді, є популярним і безпечним способом змінити колір брів. Він дозволяє обробляти його без шкоди для шкіри обличчя, оскільки склад хною в ньому не містить хімічних компонентів. Якщо ви хочете робити біотатуаж брів хною в домашніх умовах, деякі кроки чекають на вас.

 1. Перед початком фарбування брів хною треба підготувати:
  • Змити жир та залишки макіяжу з брів.
  • Обробити шкіру навколо брів олійним соком, це допоможе запобігти пофарбування шкіри.
 2. Нанести хну на брови:
  • Змішати хну з водою, щоб утворити розчин потрібної консистенції.
  • Починати з робити нанесення зовнішніх контуров брів й додавати більш світлий та яскравіший колір до середини.
  • При необхідності додавання крапельки фарби, щоб отримати бажаний відтінок.
  • Покласти фольгу на брів, щоб підтримати процес фарбування.
  • Чекати приблизно 2 години, щоб барвник змішався з брів.
 3. Змити фарбу:
  • Очистити брів водою.
  • За надмірного залишків фарби можна змити горячою водою з мильним розчином.
  • Результатом фарбування буде більш яскравіша та виразніша форма брів, особливо після кінцевого оброблення.

Фарбування брів хною в домашніх умовах – простий спосіб отримати більш насичений колір і чудову форму своїх брів. Завдяки використанню мехенді, ви можете отримати потрібний вам відтінок біотатуажу без ризику запсувати шкіру обличчя хімічними компонентами.

Як отримати потрібний колір

Як отримати потрібний колір

Якщо ви хочете отримати потрібний колір для біотатуажу брів хною, то вам знадобиться крапельку фарби і деякі компоненти.

Особливо важливо підібрати правильний колір, оскільки біотатуаж з хною відразу після процедури буде дещо світліший, ніж на те, на що ви розраховували.

Тому, якщо вам потрібно змішати фарбу з хному, треба обрати більш насичений колір, ніж ви хочете отримати в кінцевому результаті.

Якщо ви бажаєте зробити біотатуаж брів з хною, то спочатку треба розчинити фарбу в спеціальному розчині.

Обличчя потрібно обробляти перед пофарбуванням, використовуючи фарбу брів. Його треба наносити за допомогою кисті або спеціальної фольги.

Фарбувати брів з хною краще в умовах зволоженого повітря, тому можна робити це, коли ви, наприклад, сидите після хімічних процедур на пару годин.

Особливо гарний результат можна отримати, коли ви додаєте до хною фарбу для мехенді, яка допоможе змішати фарбу.

Після вимивання фарби з хною, обличчя буде мати більш насичений, яскравіший колір, який надають ці компоненти.

З цієї причини важливо підібрати правильний колір перед процедурою, який буде ідеально підходити до вас.